معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن از معرفی و رونمایی محصول جدید بهمن موتور در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: معرفی محصول جدید بهمن موتور قطعی شده است و چنانچه موانع و تحریم‌های داخلی برطرف شود، خودرو جدید را رونمایی خواهیم کرد.

به گزارش بورس امروز،سید امیر میرمنصف با اشاره به برنامه‌های این شرکت در معرفی محصول جدید، گفت: معرفی محصول جدید بهمن موتور قطعی شده است و چنانچه موانع و تحریم‌های داخلی برطرف شود، خودرو جدید را معرفی و رونمایی خواهیم کرد.

وی در خصوص معرفی محصول جدید این شرکت بهمن موتور گفت: بهمن موتور معرفی یک محصول جدید را در این شرکت قطعی کرده است و مراحل تولید این خودرو نیز در حال انجام است.

مجوز تولید خودرو جدید دریافت شد

معاون فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن افزود: مجوزهای مربوط به تولید خودرو جدید بهمن موتور دریافت شده است و در حال تجهیز نهایی خط تولید در این شرکت هستیم.

میرمنصف با گلایه از خود تحریمی‌ها در کشور و به خصوص در صنعت خودرو، تصریح کرد: محصول جدید بهمن موتور در شرایطی که صنعت خودرو در تحریم کامل است، نهایی و قرارداد ساخت آن امضاء شده است.

وی بیان کرد: امضای این قرارداد در حالی بود که گروه بهمن به طور جداگانه نیز هدف تحریم قرار دارد اما با این حال به فعالیت ادامه داده است و مراحل تولید محصول جدید را پیش برده‌ایم.

میرمنصف در پایان یادآوری کرد: با وجود تمام مشکلات و تحریم‌های خارجی صنعت خودرو، آنچه در معرفی هر چه سریع‌تر این خودرو مشکل ایجاد کرده است موانع و تحریم‌های داخلی است که اگر برطرف شود مانعی در معرفی این خودرو وجود ندارد.

  • منبع خبر : اخبار خودرو

بیشتر بخوانید: اخبار گروه بهمن