رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه فارس از امکان استفاده از سامانه‌های غیرحضوری برای دریافت صورت حساب تلفن و سایر خدمات به مشتریان تلفن ثابت خبر داد.

به گزارش بورس امروز، سید حمید حسینی با اشاره به دستورالعمل‌های شرکت مخابرات ایران و وزارت بهداشت در راستای کنترل شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از ترددهای غیرضروری تاکید کرد: تمام مشتریان گرامی تلفن ثابت در سطح استان می‌توانند با استفاده از سامانه‌های غیرحضوری نظیر کد دستوری *۲۰۲۰#، سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس tci.ir گزینه مربوط به تلفن ثابت، سامانه ۲۰۰۰ نسبت به دریافت صورتحساب و پرداخت آن اقدام نمایند و از مراجعه حضوری به ساختمان اداری مخابرات منطقه فارس پرهیز کنند.

وی افزود: در مواردی که مشتریان نیاز به پرینت قبض المثنی دارند، می‌توانند با مراجعه حضوری به نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان دولت به محل سکونت خود نسبت به دریافت صورتحساب اقدام کنند.

رئیس اداره روابط عمومی تاکید کرد: پیشنهاد ما به مشتریان گرامی تلفن ثابت در سطح استان این است که به منظور جلوگیری از مشکلات و قطع تلفن ثابت و همچنین وصل آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن جهت پرداخت صورت‌حساب از طریق سامانه ۲۰۰۰ اقدام کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی مخابرات منطقه فارس

بیشتر بخوانید: اخبار نماد اخابر