هر شرکت تولیدی که تمایل به خرید محصولات داشته باشد بایستی پس از تکمیل اطلاعات خوداظهاری در سیستم CRM فولاد مبارکه،مورد بازدید کارشناسان فنی این شرکت قرار گیرد و در صورت احراز شرایط، کُد مشتری دریافت نماید.

محمد خدیوی،مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه اصفهان با خبرنگار بورس امروز به گفتگو پرداخت.

خدیوی عنوان کرد: شرکت فولاد مبارکه از ابتدای راه ­اندازی همواره تلاش نموده است تا محصولات تولیدی خود را به مصرف­ کننده نهایی عرضه  نماید.

وی افزود: هر شرکت تولیدی که تمایل به خرید محصولات داشته باشد بایستی پس از تکمیل اطلاعات خوداظهاری در سیستم CRM فولاد مبارکه،مورد بازدید کارشناسان فنی این شرکت قرار گیرد و در صورت احراز شرایط، کُد مشتری دریافت نماید.

مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه اصفهان خاطرنشان کرد: پس از ابلاغ دستورالعمل تنظیم بازار محصولات فولادی شماره ۱۱۲۵۸۵/۶۰ مورخ ۰۱/۰۵/۱۳۹۷ وزارت صنعت، معدن و تجارت مقرر شد کلیه مشتریان در سامانه بهین­ یاب ثبت ­نام نموده و پس از راستی­ آزمایی و تایید مدارک و مستندات ارائه شده برای هر مشتری مقدار خرید در نظر گرفته شود و توسط کمیته تخصصی تنظیم بازار تصویب و اجرایی گردد.

وی یادآور شد: درحال حاضر این سقف برای مشتریان شرکت فولاد مبارکه میانگین خرید طی دو سال گذشته می باشد که به صورت ماهانه در نظام بورس کالا اعمال می­گردد.

خدیوی در انتها اضافه کرد: فروش محصولات صادراتی عمدتاً با یورو و درهم بوده و معمولاً با توجه به منطقه جغرافیایی کشور مقصد انجام می­ پذیرد که عمده این وجوه صرف واردات مواد اولیه تجهیزات مورد نیاز می­گردد. شرکت فولاد مبارکه در حال حاضر برنامه ­ای برای فروش دارایی­ های خود ندارد.

بیشتر بخوانید:  آخرین اطلاعیه افزایش سرمایه دو شرکت بورسی و یک فرابورسی