مدیر ارتباطات و رسانه 100 استارت‌آپ با اشاره به برگزاری دومین رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب، گفت: این رویداد پس از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از 600 تیم استارت‌آپی در مرکز رویدادهای سلام برگزار می‌شود.

ارسلان باسلی‌زاده در این باره به خبرنگار بورس امروز گفت: در مرحله غیر حضوری، ۶۰۰ تیم استارت‌آپی طرح های خود را برای ۱۰۰ استارت‌آپ ارسال کردند، تا بعد از بررسی اولیه و برگزاری چند نشست داوری مجازی با حضور فعالان اکوسیستم استارت‌آپی به این رویداد حضوری راه پیدا کنند.

وی در ادامه با اشاره به حضور ۵۰ تیم در مرحله حضوری افزود: این تیم‌ها پنج شنبه ۲۷ شهریور ماه در رویداد حاضر شده و توسط داوران بررسی می‌شوند.

مدیر ارتباطات و رسانه ۱۰۰ استارت‌آپ افزود: در آیین پایانی این رویداد نتیجه داوری نهایی اعلام شده و شرایط سرمایه‌گذاری به‌صورت قطعی به گروه‌ها اعلام می‌شود.

باسلی‌زاده درباره حجم سرمایه‌گذاری در این رویداد مطرح کرد: با توجه به اینکه مخاطب اصلی ۱۰۰ استارت‌آپ تیم‌های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری هستند، متوسط سرمایه‌گذاری بر هر تیم ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به حضور فعالان اکوسیستم استارت‌آپی در این رویداد افزود: این رویداد با داوری افراد شاخص در اکوسیستم استارت‌آپی برگزار می‌شود تا بتوانیم با سرمایه‌گذاری درست، پشتیبانی، و راهبری مستمر، تیم‌های حاضر را به موفقیت نزدیک‌تر کنیم.