از نگاه تکنیکال ،در این گروه در صورت حفظ این محدوده و عبور از کانال ۲۱ هزار واحدی ، دستیابی به کانال ۲۶ هزار واحد دور از ذهن نیست. در این بین احتمال اصلاحات قیمتی و زمانی مختصری وجود دارد که در نهایت به ادامه دار بودن این حرکت صعودی کمک خواهد کرد .

بابک افشار،کارشناس بازار سرمایه با خبرنگار بورس امروز در رابطه با وضعیت گروه خودرو به گفتگو پرداخت.

افشار عنوان کرد:در حال حاضر اگر گروههایی مانند گروه محصولات شیمیایی،فلزات و پالایشی ها را به عنوان گروههای پیشرو و تاثیر گذار در روند صعودی بازار سرمایه و دماسنج آن ، یعنی شاخص کل قلمداد کنیم ؛گروه خودرو بعنوان گروه دنباله رو روند بازار ، توانست وارد کانال ۱۸ هزار واحد شده و در آستانه ورود به کانال ۱۹ هزار واحد قرار بگیرد.

وی افزود:از نگاه تکنیکال ،در این گروه در صورت حفظ این محدوده و عبور از کانال ۲۱ هزار واحدی ، دستیابی به کانال ۲۶ هزار واحد دور از ذهن نیست. در این بین احتمال اصلاحات قیمتی و زمانی مختصری وجود دارد که در نهایت به ادامه دار بودن این حرکت صعودی کمک خواهد کرد .

آپدیت تحلیل نماد خمهر

کارشناس بازار سرمایه خاطرنشان کرد:در این نماد شاهد یک رشد حدودا ۵۰ درصدی نسبت به تحلیل قبل هستیم. بنظر پس از نوساناتی مختصر ، یا در نهایت ، رویت حد قیمت شکسته شده قبلی ، در میان مدت شاهد حرکت این نماد تا بازه قیمت ۳۵۰ الی ۳۸۵ تومان ، در قالب موج C از یک حرکت ABC خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:  نامه مدیرعامل بورس کالا به وزارت صمت برای سیمان و فولاد