دبیر کل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت گفت: امروز طی جلسه‌ای با وزیر نفت، درخصوص مباحث مهمی که سودآوری صنعت پتروشیمی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، به گفت‌وگو خواهیم پرداخت که ازجمله آن می‌توان به موضوعاتی همچون اصلاح آیین‌نامه و قوانین مربوط به فرمول نرخ خوراک، واحدهای تامین برق یوتیلیتی‌ها اشاره کرد.

به گزارش بورس امروز؛ و به نقل از سنا، احمد مهدوی‌ابهری اظهار کرد: انجمن صنایع و فعالان حوزه پتروشیمی امروز جلسه‌ای با وزیر نفت برای بررسی مشکلات و چالش‌های این صنعت برگزار خواهند کرد که طی آن، راهکارهایی که برای حل چالش‌های این صنعت مطرح شده است، کارشناسی شود.

وی افزود: طی این جلسه درخصوص مباحث مهمی که سودآوری صنعت پتروشیمی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، به گفت‌وگو خواهیم پرداخت که ازجمله آن می‌توان به موضوعاتی همچون اصلاح آئین‌نامه و قوانین مربوط به فرمول نرخ خوراک، واحدهای تأمین برق یوتیلیتی‌ها اشاره کرد.

دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی گفت: بحث اصلاح فرمول نرخ خوراک پتروشیمی‌ها، یکی از موضوعات اصلی است و طی این نشست به دنبال یافتن راهکاری برای ثابت‌شدن فرمول نرخ سوخت ضمن حفظ حاشیه سودآوری این صنعت هستیم.

  • منبع خبر : سنا