شرکت‌های ریلی طی یکی دو ماه گذشته عملکرد مالی نسبتا مناسبی داشته‌اند. در این بین شرکت ریل کوثر طی ۲ ماه از سال جاری به افزایش درآمد مناسبی دست پیدا کرده است.

به گزارش بورس امروز، شرکت ریل سیر کوثر از محل جابجایی مسافر در اول سال جاری تا پایان فروردین ۳۳ هزار و ۶۸۲ میلیون ریال درآمد حاصل کرده است. این درآمد در اردیبهشت ماه۸٫۲۳۶ میلیون ریال افزایش پیدا کرده و به عدد ۴۱ هزار و ۹۲۰ میلیون ریال رسیده است. این جابجایی به واسطه قرارداد شرکت در ۱۵ اسفند ۱۳۸۴ انجام شده است.

مجموع درآمدهای شناسایی شده این شرکت تا پایان سال مالی منتهی به اسفند۹۷، ۸۵۱.۷۸۳ میلیون ریال بوده است. همچنین دیگر شرکت ریلی یعنی شرکت آسیا سیر ارس نیز به موجب قرارداد حمل ریلی محصولات و محمولات توسط ناوگان ریلی شرکت ملکی در دهم تیر ماه ۱۳۹۷ منعقد کرده است.

درآمد شناسایی شده برای این شرکت تا پایان دوره مالی منتهی به فروردین ۹۸ به عدد ۱۴۰.۰۰۰ میلیون ریال رسیده است. این در حالی است که در آمد این شرکت در پایان اردیبهشت سال ۹۸ کاهش پیدا کرده و به رقم ۱۳۵.۸۴۸ میلیون ریال رسیده است. درآمد شناسایی شده شرکت آسیا سیر ارس تا پایان سال مالی منتهی به اسفند ۹۷ به عدد ۱.۴۸۷.۱۷۴ میلیون ریال رسیده است.

شرکت آسیا سیر ارس در سال مالی منتهی به ۲۹. ۱۲. ۱۳۹۷ بیش از ۱۸۶۰ هزار و میلیون تن محصولات و مواد معدنی شرکت های تولید کننده فولاد و صنایع مس کشور را از مبادی مختلف به مقاصد بندرعباس و شرکت فولاد مبارکه و مس سرچشمه حمل کرده است.

در طی دوره مالی مورد گزارش با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر صنایع تولیدی و خدماتی کشور توانسته به اهداف‌ خود در بودجه پیش بینی شده از لحاظ عملیاتی و درآمدی دست یابد.

بیشتر بخوانید:  آخرین عرضه فولادمبارکه در سال جاری

 

بیشتر بخوانید: اخبار فولاد مبارکه