رضا مهرعلیزاده| اولین حمایت استاتیک در روند نزولی سهم محدوده ی 4.950 ریال می باشد که باید نظاره کرد که به این محدوده چه واکنشی نشان خواهد داد. دومین محدوده حمایتی سهم که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد، محدوده کف الگوی مثلث نزولی ( 4.640 ریال) می باشد که پیشتر به آن واکنش […]

رضا مهرعلیزاده| اولین حمایت استاتیک در روند نزولی سهم محدوده ی 4.950 ریال می باشد که باید نظاره کرد که به این محدوده چه واکنشی نشان خواهد داد.

دومین محدوده حمایتی سهم که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد، محدوده کف الگوی مثلث نزولی ( 4.640 ریال) می باشد که پیشتر به آن واکنش نشان داده است. در حال حاضر در تایم فریم هفتگی (میان مدت الی بلند مدت) دو سناریو را می‌توان متصور بود.

شکست یا عدم شکست (واکنش) به محدوده حمایتی بسیار مهم 4.640 ریالی تعیین کننده فعال شدن هر یک از دو سناریو فوق می باشد.

اندیکاتور پیشرو RSI نیز در محدوده 30 حمایت بسیار مهمی دارد که باید به نظاره نشست که چه واکنشی به این محدوده نشان می دهد.

سناریو 1 سناریو 2 در تایم فریم روزانه نیز، رتاپ در محدوده 6.400 الی 4.900 درگیر حمایت‌های مهمی هستند که بارها به این محدوده‌ها واکنش مثبتی نشان داده است. در صورت بازگشت از این محدوده، سهم می‌تواند در تایم فریم کوتاه مدت تا محدوده 6000 ریالی صعود کند. همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، واکنش سهم به محدوده قیمتی 4.600 الی 4.900 ریال بسیار حائز اهمیت است.