مجمع عمومی سالانه گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان (پترول) روز چهارشنبه (20 مردادماه) با دستور تصویب صورت های سال مالی منتهی به 31 اردیبهشت 1400، برگزار می شود. همچنین این گروه در نظر دارد تا مجمع عمومی فوق العاده خود را نیز در همان روز با دستور افزایش سرمایه این شرکت برگزار کند. به گزارش […]

مجمع عمومی سالانه گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان (پترول) روز چهارشنبه (20 مردادماه) با دستور تصویب صورت های سال مالی منتهی به 31 اردیبهشت 1400، برگزار می شود. همچنین این گروه در نظر دارد تا مجمع عمومی فوق العاده خود را نیز در همان روز با دستور افزایش سرمایه این شرکت برگزار کند.

به گزارش بورس امروز، گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان (پترول) از سهامداران خود دعوت کرد تا در مجمع عمومی سالانه و مجمع فوق العاده این شرکت حضور پیدا کنند. مجمع عمومی سالانه این شرکت در روز چهارشنبه (20 مردادماه) در ساعت 8:30، به آدرس تهران، میدان هفت تیر، ابتدای خیابان کریم خان زند، پلاک 38، ساختمان مرکزي شرکت صنايع پتروشيمي خليج فارس، طبقه همکف، سالن اجتماعات برگزار می شود.

گفتنی است که مجمع فوق العاده این شرکت نیز در ساعت 10:30 همان روز، در محل مذکور با دستور افزایش سرمایه «پترول» برگزار خواهد شد.

دستور جلسه مجمع عمومی سالانه «پترول» شامل: 

دستور جلسه مجمع عمومی فوق العاده «پترول»

بر اساس این اطلاعیه، کليه سهامداران، وکلاء يا نمايندگان قانوني محترم آنان می توانند به منظور اخذ برگ حضور در جلسه مجمع با ارائه مدارک شناسايي معتبر از ساعت 8:00 صبح روز چهارشنبه مورخ 1400/05/20 به محل برگزاري مجمع (فوق الذکر) مراجعه کنند. همچنین سهامداران و نمایندگان قانونی آنها می توانند برای دریافت برگ حضور در مجمع عمومی فوق العاده این شرکت از ساعت 10 اقدام کنند.