بیش از ۲ میلیون و ۸۳۵ هزار و ۶۹۵ کد معاملاتی امروز (چهارشنبه 23 تیرماه) در عرضه اولیه شرکت سپید ماکیان با نماد «سپید» شرکت کردند.

به گزارش بورس امروز، تعداد ۱۵۰ میلیون و ۷۵۰ هزار سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت سپید ماکیان به عنوان ﭘﺎﻧﺼﺪ و هفتاد و دومین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش زراعت و خدمات وابسته و طبقه پرورش طیور در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد سپید به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت، عرضه اولیه شد.

تعداد ۱۲۰ میلیون و ۶۰۰ هزار سهم از کل سهام قابل عرضه در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم به غیر از صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز عرضه اختصاص خواهد یافت و تعداد ۳۰ میلیون و ۱۵۰ هزار سهم نیز صرفأ به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز معاملاتی شنبه مورخ ۲۳ تیر ۱۴۰۰ به قیمت کشف شده در روز معاملاتی شنبه مورخ ۲۶ تیر ۱۴۰۰ اختصاص خواهد یافت.در مجموع معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت «سپید ماکیان» با نماد (سپید) به قیمت هر سهم ۲ هزار و ۱۰۰ تومان در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.

گفتنی است، شرکت «سپید ماکیان» با نماد (سپید) بیش از ۲ میلیون و ۸۳۵ هزار و ۶۹۵ کد معاملاتی در این عرضه اولیه شرکت کردند و حدود ۴۴ سهم به هر کد معاملاتی اختصاص یافت.

گفتنی است مدیر عرضه، کارگزاری توازن بازار و متعهدین عرضه، اشخاص حقیقی و متعهد خرید، شرکت تامین سرمایه تمدن است.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان