وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از انتشار اوراق تبعی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد «شستا» از امروز (شنبه هشتم خردادماه) خبر داد.
به گزارش بورس امروز، محمد شریعتمداری در این خصوص گفت: خوشحالم در تداوم اقدامات شفافیت‌زا و سودآور انجام شده در ⁧ وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی⁩ به مردم گزارش دهم؛ «شستا»⁩ برای حمایت از سها‌مداران⁩، از امروز (شنبه هشتم خردادماه) اوراق اختیار فروش تبعی حمایتی منتشر می‌کند.
شرایط و قیمت اوراق اختیار فروش تبعی شستا توسط صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی صبا گستر نفت و گاز تامین از امروز اعلام شد.

صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی صبا گستر نفت و گاز تامین در نظر دارد اوراق اختیار فروش تبعی بر روی سهام سرمایه گذاری تامین اجتماعی با هدف حمایت از سهام منتشر کند که عرضه اوراق از امروز آغاز می شود.

براین اساس، کل حجم عرضه اوراق با نماد «هشستا ۱۰۳» بالغ بر ۲۸۰ میلیون سهم و حداقل حجم عرضه روزانه ۱۰ میلیون سهم تعیین شده که توسط کارگزاری صبا تامین عرضه می شود. زمانبندی اجرای برنامه خرید از ۸ خرداد با سررسید ۸ خرداد سال ۱۴۰۱ برای یک تا ۵ هزار سهم و بدون دامنه نوسان تعیین شده است.

همچنین قیمت اعمال ۱۱۶۸۸ ریال اعلام شده که صرفاً اشخاص حقیقی مجاز به خرید اوراق بوده و اشخاص حقوقی مجاز به خرید اوراق نیستند.