شرکت مدیران خودرو از برگزاری دومین قرعه کشی فروش خودرو به مناسبت ماه مبارک رمضان و برگزاری کمپین به منظور قدردانی از مشتریان و علاقه مندان به این برند خبر داد.

به گزارش بورس امروز، شرکت مدیران خودرو هرساله در ماه ضیافت الهی ماه رمضان کمپین های متنوعی را به منظور قدردانی از مشتریان و علاقه مندان به این برند در نظر داشته است. امسال نیز طبق رسوم گذشته با درنظر گرفتن جوایز متعدد برای مشتریان به نوعی قدر دان همراهی این عزیزان است.

در کمپین رمضان جاری تمام خریداران محصولات مدیران خودرو در جشنواره قرعه کشی ۵۰ عدد گوشی شیائومی پوکو ایکس۳ شرکت داده شده اند و همچنین بازدیدکنندگان از شو روم ها نیز به قید قرعه ۳۰۰ عدد هندزفری شیائومی دریافت خواهند کرد.

دومین مرحله از قرعه کشی خریداران این برند نیز امروز مورخ ۱۸ اردیبهشت ماه در نمایندگی ۷۷۷ مدیران خودرو برگزار شد. برندگان عزیز برای اطلاع از نتایج قرعه کشی میتوانند به وبسایت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه کنند.

ششمین مرحله قرعه کشی مراجعه کنندگان انجام شده است و چهار مرحله دیگر باقی مانده است و برای برنده شدن هنوز هم فرصت باقیست.

همچنین لازم به ذکر است که مراجعه کنندگان عزیز با حضور در شوروم ها و اسکن کیو آر کد جشنواره میتوانند شانس خود را در برنده شدن یک دستگاه هندزفری شیائومی محک بزنند.

گفتنی است تا پایان ماه مبارک نیز برای افرادی که قصد خرید خودرو را دارند تا پایان هفته فرصت است تا در صورت برنده شدن در قرعه کشی ، صاحب ۱ عدد گوشی گوشی شیائمی می شوند .

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت مدیران خودرو