از منظر تکنیکال نماد فوق در قالب یک حرکت ABC و در انتهای حرکت اصلاحی B در حال نوسان بوده و انتظار میرود در صورت خروج از ضلع فوقانی مثلث ترسیمی با افزایش تقاضا روبرو گشته و موفق به عبور از محدوده ۵۷۰ الی ۶۶۷ در کوتاه مدت گردد.

بابک افشار کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار بورس امروزعنوان کرد: فعالیت در بازار سرمایه نیازمند الزامات متعددی است . تحلیل ، ورود و خروج بدور از هیجان، بررسی میزان قدرت نقد شوندگی ، نگاه بلند مدت ،صبر و صبر و صبر…

وی افزود: متاسفانه آخرین گزینه و مهمترین گزینه کمتر در بین فعالین دیده می شود و عموما به دنبال معامله ( با توجیه نوسانگیری ) همراه با اخبار هستند. در روند های صعودی و رو به رشد در صورتیکه به دنبال نوسانگیری باشیم ، احتمال اینکه مجبور به خرید با قیمت بالاتری از قیمت فروش خود باشیم به مراتب بیشتر خواهد بود.

کارشناس بازار سرمایه خاطرنشان کرد: در مقابل در روند های اصلاحی ، رعایت حد ضرر آمیخته با صبر با توجه به میزان ریسک به ریوارد توصیه می گردد.از نمادهایی که در بلند مدت روند میانمدت و بلند مدت روندی صعودی خواهد داشت و در انتهای روند اصلاحی خود به سر می برد میتوان به رمپنا اشاره نمود.

وی در ادامه اضافه کرد: از منظر تکنیکال نماد فوق در قالب یک حرکت ABC و در انتهای حرکت اصلاحی B در حال نوسان بوده و انتظار میرود در صورت خروج از ضلع فوقانی مثلث ترسیمی با افزایش تقاضا روبرو گشته و موفق به عبور از محدوده ۵۷۰ الی ۶۶۷ در کوتاه مدت گردد.

افشار در انتها اشاره کرد: محدوده ۱۱۰۰ الی ۱۱۵۰ و ۱۶۵۰ الی ۲۲۰۰ به ترتیب به عنوان هدف اول و دوم این نماد پیش بینی می گردد.از طرفی در تایم فریم روزانه گارد اوسیلاتور rsi در منطقه اشباع فروش و در انتهای حرکت اصلاحی ذکر شده در کنار حجم خرید و حمایت حقوقی در ماه‌های اخیر تا به امروز ، از نکات مثبت در نماد رمپنا به شمار می رود.این در حالیست که رمپنا افزایش سرمایه از محل سود انباشته به میزان پنجاه درصد را در برنامه دارد.

بیشتر بخوانید:  تسهیلات بانک سینا برای بانوان خانه دار