هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو خوش درخشید و مورد توجه ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئولان صنعت ومعدن کشور و بازدیدکنندگان قرار گرفت.

به گزارش بورس امروز، در جریان برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی ایران متافو، غرفه هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان با حضور شرکت‌های تابعه شامل مجتمع فولاد صنعت بناب، احیاء استیل فولاد بافت، توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان و زنجیره کامل تولید فولاد موردتوجه ویژه مسئولان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بازدیدکنندگان قرار گرفت.
قائم‌مقام گروه مالی گردشگری در این نمایشگاه از غرفه هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان بازدید کرد و دیدارهایی جداگانه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشت که حجت‌الاسلام میر تاج‌الدینی نماینده تبریز، حسن‌پور نماینده سیرجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از آن جمله بودند.
همچنین خانم شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی نیز از غرفه هلدینگ ماهان بازدید کرد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این بازدیدها و دیدار از غرفه هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان به‌عنوان سرآمد تولید و توسعه در صنعت فولاد نام بردند و از فعالیت‌های انجام شده در زمینه ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد کشور تقدیر کردند.
یادآور می‌شود: هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان تاکنون بیش از ۱۷۰۰ شغل مستقیم در طرح‌های توسعه ایجاد کرده است.
شایان‌ذکر است: هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان با وجود پتانسیل بالا در برخورداری از زنجیره کامل فولاد توانست در سال جاری افزایش چند برابری تولید در هر یک از شرکت‌های تابعه را محقق کند و بزرگ‌ترین حجم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی کشور در حوزه فولاد را در دستور کار اجرایی خود قرار دهد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک گردشگری