گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، یک‌بار دیگر در راستای فرمان‌ها مقام معظم رهبری مبنی‌بر توزیع کمک‌های مؤمنانه، بسته‌های معیشتی را روانه مناطق محروم کرد ضمن اینکه به کمک زلزله‌زدگان سی سخت شتافت.

به گزارش بورس امروز، برای کمک به زلزله‌دیدگان شهر سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد بسته‌های اقلام غذایی به ارزش ۲ میلیارد ریال به این منطقه زلزله‌زده ارسال شد.

با وقوع زلزله ۵.۶ ریشتری در شهر سی‌سخت و خسارت‌های وارد شده به مردم آن منطقه و باتوجه‌به شرایط سخت متأثر از زلزله در استان کهگیلویه و بویراحمد، اقلام غذایی تهیه شده از طریق بنیاد نیکوکاری یاس وابسته به گروه مالی گردشگری آماده و ارسال شد.

گروه مالی و گردشگری و بانک گردشگری همچنین در آستانه میلاد با سعادت امام علی علیه‌السلام صدها بسته کمک‌های مؤمنانه به مناطق محروم در نقاط مختلف کشور تهیه و ارسال کرد.

ارزش کمک‌ها در قالب بسته‌های معیشتی کمک‌های مؤمنانه و همچنین کمک به مردم زلزله‌زده شهر سی سخت، در مجموع ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که از طریق گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری تأمین شده است.

این گزارش حاکی است: گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری همچنین با شیوع ویروس کرونا در کشور، در اجرای فرمان‌های مقام معظم رهبری مبنی‌بر کمک‌های مؤمنانه، از ابتدای سال جاری تاکنون هزاران بسته کمک معیشتی را در مناطق کمتر برخوردار کشور و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا از طریق بنیاد نیکوکاری یاس توزیع کرده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک گردشگری