مدیر عامل بانک ملی از صدور معادل ۷۰ هزار کارت اعتباری سهام عدالت از سوی این بانک تاکنون خبر داد.

به گزارش بورس امروز، محمدرضا حسین‌زاده اظهار کرد: بانک ملی ایران در رابطه سرویس‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهد در حال حاضر ۹۲ درصد خدمات این بانک غیرحضوری ارائه می‌شود و ازآنجاکه روزانه معادل یک میلیون تراکنش داریم، ۹۲ میلیون یا ۹۲ درصد آن غیرحضوری است.

وی با بیان اینکه بانک ملی در زمینه تکنولوژی پیشرو است، گفت: ۱۰۰ درصد منابع قرض‌الحسنه بانک تمام آن برای وام ازدواج پرداخت شده است. دررابطه‌با کرونا از امسال نیز برای کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا تکالیف و مبالغ چند هزارمیلیاردی که بانک مرکزی به بانک ملی محول کرده بود را بخش عمده آن پرداخت شده و مابقی نیز در حال پرداخت است.

مدیرعامل بانک ملی ادامه داد: باتوجه‌به اینکه سال جاری سال جهش تولید نام‌گذاری شده بود، این بانک تمام منابع خود را برای تأمین نقدینگی و سرمایه در گردش واحدهای تولیدی اختصاص داد. از زمانی که نمایندگی ال جی و سامسونگ از کشورمان خارج شدند، تولیدکنندگان لوازم‌خانگی را دعوت و سرمایه در گردش در اختیار آن‌ها قرار دادیم تا بتوانند تولید خود را ارتقا دهند.

حسین‌زاده با تأکید بر اینکه کشور هیچ کمبودی در کالاها ندارد، گفت: ممکن است به دلیل تورم کالاها گران باشد اما با وجود تحریم‌ها کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی در پایان سخنانش اعلام کرد که تاکنون معادل ۷۰ هزار کارت اعتباری سهام عدالت را به متقاضیان پرداخت کرده‌ایم.

دراین ‌بین لازم است بدانید که از ۲۵ بهمن سال جاری دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن دو بانک ملی و تجارت (ایوا و زمرد) به شکل الکترونیکی و بدون مراجعه ۵۰ درصد ارزش این سهام را توسط کارت اعتباری دریافت کنند که مدت‌زمان بازپرداخت این تسهیلات سه‌ساله است و هیچ‌گونه مدرک یا ضامنی غیر از مدارک هویتی نیاز نیست و سهام عدالت ضامن این وام خواهد شد.

  • منبع خبر : ایسنا