رشد 123 درصدی مبلغ تراکنش پایانه های فروشگاهی تجارت الکترونیک دی مبلغ تراکنش پایانه های فروشگاهی تجارت الکترونیک دی از رشد 123 درصدی برخوردار شد.

مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک دی در گفتگو با خبرنگار بورس امروز اظهار داشت: گزارش مقایسه رشد نقطه به نقطه مبلغ تراکنش های این شرکت در آبان سال ۱۳۹۸ تا آبان‌ماه سال ۱۳۹۹، ۱۲۳/۳۰ در صد رشد داشته است که این رشد به رغم وجود شرایط خاص اقتصادی و شیوع پاندمی کرونا در کشور عزیزمان و شروع محدودیت های گستره، موفقیتی کم نظیر در عرصه صنعت پرداخت میباشد.
علیرضا سمیعی با بیان این‌که طی این مدت، ارائه رهنمود ها و صدور دستورات لازم جهت جذب و رسوب منابع ارزان قیمت از طریق دستگاه های پایانه فروش و سایر ابزار پذیرش الکترونیکی که موجب تعامل بیشتر و همکاری فی مابین مدیران بانک دی و شرکت تجارت الکترونیک دی گردید ، زمینه ساز این رشد چشمگیر بوده است.
وی ضمن قدردانی و تشکراز تلاش های بی وقفه مدیران و کارکنان شرکت در رشد ۳۰/۱۲۳ درصدی مبالغ تراکنش های پایانه های فروشگاهی افزود امید است با تداوم این روند شاهد افزایش روز افزون تعداد و مبالغ تراکنش ها و در نتیجه رشد در جذب و رسوب منابع ارزان قیمت باشیم .