نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از اقدام‌های مجلس شورای اسلامی و قوه قضاییه برای اصلاح بازار سرمایه با هدف حمایت از فعالان حقیقی بورس خبر داد.

به گزارش بورس امروز، سید امیرحسین قاضی زاده در حساب کاربری توئیتر خود نوشت: امشب در حاشیه نشست جمعی از نمایندگان با رئیس محترم قوه قضاییه، با آیت‌الله رئیسی درباره بورس صحبت کردم و قرار شد در جهت اصلاح بازار سرمایه با هدف حمایت از فعالان حقیقی بورس اقدامات مشترکی را انجام دهیم؛ بنده و آقای القاصی مهر موضوع را دنبال می‌کنیم و با متخلفان نیز برخورد می‌کنیم.

وی در گفت‌وگویی دیگر اعلام کرد: به مسئولین مربوطه تذکر می‌دهم که مردم با اعتماد به سخنان دولتمردان سرمایه‌های اندک خود را به بازار بورس آوردند اما امروز دچار زیان شدند.

قاضی زاده تاکید کرد: لازم است مسئولین مربوطه هر چه زودتر به این وضع سروسامان دهند و با خاطیان که تعدادشان متاسفانه زیاد هم است، برخورد لازم را انجام دهند.

در همین حال، حسن شجاعی، نایب رئیس کمیسیون اصل نود نیز در کاربری توئیتر خود، درباره حاشیه این دیدار نوشت: «در حاشیه دیدار با آیت‌الله رئیسی، به همراه دکتر قاضی‌زاده بر مشکلات بورس و مخاطره‌های آن تاکید شد. دکتر قاضی زاده و آقای القاصی مهر دادستان تهران مشترکا به این موضوع ورود می‌کنند و با متخلفان که سرمایه مردم را به بازی گرفته‌اند، برخورد شود.»