مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از رشد 61.5 درصدی  فروش این شرکت در نیمه نخست سال نسبت به همین مدت در سال گذشته خبر داد.

به گزارش بورس امروز، اردشیر سعدمحمدی با اعلام این خبر گفت: کل فروش شرکت ملی صنایع مس ایران تا پایان شهریورماه سال جاری به عدد ۱۶ هزار و ۱۹۵ میلیارد تومان رسیده است. این میزان فروش، رشد ۶۱٫۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه ثبت رکوردهای قابل توجه در فروش شرکت مس مدیون تلاش تمامی پرسنل این شرکت است، گفت: فروش شش‌ماهه شرکت ملی صنایع مس ایران در سال گذشته برابر با ۱۰ هزار و ۲۷ میلیارد تومان بوده است و رشد بیش از ۶۱ درصدی فروش در مدت‌زمان مشابه در سال جاری رکورد جدیدی در تاریخ فروش شرکت مس محسوب می‌شود که به خاطر این رکورد به تمامی همکاران خدومم در شرکت مس تبریک می‌گویم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به میزان فروش دوره یک‌ماهه منتهی به ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۹ نیز گفت: در بازه زمانی یک‌ماهه شهریورماه میزان فروش شرکت ملی صنایع مس ایران ۴ هزار و ۲۸۶ میلیارد تومان بوده است که نسبت به مردادماه رشد ۴۷٫۵ درصدی داشته است و رکورد جدیدی در تاریخ فروش ماهانه شرکت مس محسوب می‌شود.

  • منبع خبر : مس پرس