بانک ملت و هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس با هدف ارتقای سطح همکاری‌ها، تفاهم‌نامه امضا کردند.

به گزارش بورس امروز، بر اساس این تفاهم‌نامه که بین محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت و جعفر ربیعی، مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس امضا شد، سطح همکاری‌های متقابل در زمینه‌های اعتباری و گشایش اعتبارات اسنادی افزایش می‌یابد.

وی در مراسم امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به این نکته که شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس یکی از مشتریان مهم و راهبردی بانک است، تاکید کرد: بانک ملت تمایل دارد همچنان به عنوان بانک اولِ هلدینگ خلیج فارس به همکاری‌های خود با این پتروشیمی بزرگ کشور ادامه دهد.

مدیرعامل بانک ملت با بیان اینکه در امضای هرگونه تفاهم‌نامه بین طرفین باید مقررات و دستورعمل‌های بانک مرکزی رعایت شود، تصریح کرد: بانک ملت همواره در همکاری با مشتریان ارزنده خود سرانجام انعطاف‌پذیری را از خود نشان داده و همکاری‌های بانک ملت با حوزه انرژی و نفت و گاز کشور سابقه طولانی و درخشانی دارد.

جعفر ربیعی مدیر عامل پتروشیمی خلیج فارس نیز در این جلسه از بانک ملت به عنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین بانک های تجاری کشور نام برد و گفت: ارتباط بین پتروشیمی خلیج فارس و بانک ملت همیشه بر اساس رابطه بُرد-بُرد بوده و تجربه‌های گذشته نیز نشان می‌دهد که پرونده‌های اعتباری پتروشیمی‌ها کمترین مطالبات را در سیستم بانکی کشور ایجاد کرده است.

در ادامه نشست نیز مدیران اعتباری و مالی دو مجموعه درباره جزئیات تفاهم‌نامه یادشده با یکدیگر بحث و گفت‌و‌گو کردند.

در این نشست عزیز آخوندی اصل، سید ابوطالب دیبایی، عباس جعفرلو معاونان مدیرعامل بانک ملت، حسن کمالوند مدیر امور و مجتبی توکلی مدیرکل و شیوایی مدیر ارتباط با مشتری بانکداری شرکتی این بانک حضور داشتند.

بیشتر بخوانید: اخبار بانک ملت