قرارداد همکاری بین مدیران شرکت توسعه مجتمع های خدماتی رفاهی پارس زیگورات و شرکت هایپر مارکت های ماف پارس در تهران امضا شد.

به گزارش روند بورس امروز، منصور زیدآبادی درباره قرارداد مذکور گفت: بر اساس این قرارداد، بخش هایپر استار مجموعه اقامتی، تفریحی و گردشگری زیگورات سنتر سیرجان به مساحت ۴۲۰۰ مترمربع به مدت ۲۰ سال و همچنین تعداد ۴۳ واحد تجاری به مساحت ۴۶۰۰ مترمربع به مدت ۵ سال در اختیار شرکت هایپر مارکت‌های ماف پارس برای راه اندازی و بهره برداری قرار می گیرد.

وی افزود: با توجه به سوابق تیم هایپراستار در راه اندازی و بهره‌برداری از این مجموعه ها و همچنین تنوع بالای محصولات، مدیریت یکپارچه و کیفیت منحصر بفرد، شرکت پارس زیگورات بر این شد تا نسبت به مذاکره و امضای قرارداد همکاری اقدام کند.

مدیرعامل شرکت پارس زیگورات ادامه داد: طبق توافق انجام شده بین طرفین، زمان افتتاح و راه اندازی بخش هایپر استار مجموعه تجاری تفریحی گردشگری زیگورات سنتر سیرجان، خرداد ماه سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

زیدآبادی گفت: مجموعه زیگورات سنتر سیرجان با زیربنای ۷۰ هزار مترمربع در زمینی به مساحت ۲۷ هزار مترمربع در سه بخش ایجاد شده که در بخش اول هتل ۵ ستاره با ۱۳۶ اتاق اقامتی، بخش دوم تجاری با ۱۵۵ واحد تجاری و بخش سوم تالار پذیرایی با ظرفیت ۸۰۰ نفر ظرفیت دارد. پارکینگ های مجموعه تجاری به تعداد ۴۶۰ واحد درطبقات ۲- و ۳- قرار دارد.
به گفته وی حضور هایپراستار در مجموعه زیگورات سنتر سیرجان را می توان از این رو یکی از مهم ترین نقاط قوت این مجموعه دانست.

بانک گردشگری آماده همکاری با هایپر استار در حوزه سرمایه‌گذاری است

مرتضی خامی، مدیرعامل بانک گردشگری در مراسم امضای قرارداد یاد شده گفت: این بانک هم‌اکنون در ارائه خدمات بهترین موقعیت را دارد و یکی از بانک‌های محبوب ایران به شمار می‌رود.

وی افزود: توسعه فعالیت‌ها و خدمات بانک گردشگری در سال‌های گذشته در مقایسه با بانک‌های دیگر بهبود یافته و سبب ارتقای رتبه این بانک در میان بانک‌های کشور شده است.

مدیرعامل بانک گردشگری تصریح کرد: بانک گردشگری آمادگی دارد در کنار توسعه فعالیت‌ها، هم در حوزه بانکی و هم حوزه سرمایه‌گذاری با شرکت هایپر مارکت‌های ماف پارس همکاری کند.

خامی گفت: همچنین آماده هستیم برای باشگاه مشتریان هایپر استار، کارت‌های اعتباری را تامین کنیم تا مردم بتوانند خریدهایشان را به سهولت انجام دهند.

مدیرعامل هایپر استار: ایران را ترک نخواهیم کرد

تییری ژولین، مدیرعامل شرکت هایپر مارکت‌های ماف پارس نیز در این مراسم گفت: هایپر استار در ۱۰ سال گذشته و دوران تحریم‌ها حضور باثباتی در ایران داشته و همچنان ماندگار خواهد بود.

وی افزود: در جواب برخی که از ما سوال کردند با توجه به مسایل منطقه خاورمیانه، آیا ایران را ترک می‌کنید؛ با شفافیت اعلام کردیم که ایران را ترک نخواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت هایپر مارکت‌های ماف پارس تصریح کرد: از ابتدای ورود هایپر استار به ایران، اقتصاد ایران دچار فراز و نشیب هایی شده اما در کل ایران یک بازار بزرگ است و ماهیت فعالیت تجاری ما این گونه نیست که حضور یابیم و زود ترک کنیم.

ژولین گفت: همکاری های رو به جلو خود با ایران را ادامه خواهیم داد و آماده هستیم تا در صورت امکان همکاری‌های خود را با بانک گردشگری افزایش دهیم. با برگزاری نشستی مشترک، درنظر داریم تا در هفته‌های آینده بتوانیم از بانک گردشگری به عنوان یکی از بانک‌های عامل برای همکاری استفاده کنیم.

وی در عین حال تصریح کرد: درنظر داریم تا با حذف واسطه‌ها، کالاها را از تولیدکننده اصلی خریداری و مستقیم به دست مصرف کننده برسانیم تا هم سود نصیب تولیدکننده شود و هم مردم کالاهای مورد نیازشان را با قیمت مناسب تهیه کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک گردشگری