بابک افشار کارشناس بازار سرمایه با خبرنگار بورس امروز به گفتگو پرداخت. افشار عنوان کردیکی از نمادهایی که در روند سیر تحول خود موفق شده زیان را به سود تبدیل کند شرکت فراورده های نسوز آذر یا #کاذر است . وی افزود:این مجموعه که بزرگترین و تنها تولید کننده فراورده های نسوز و دولومیتی در […]

بابک افشار کارشناس بازار سرمایه با خبرنگار بورس امروز به گفتگو پرداخت.

افشار عنوان کردیکی از نمادهایی که در روند سیر تحول خود موفق شده زیان را به سود تبدیل کند شرکت فراورده های نسوز آذر یا #کاذر است .

وی افزود:این مجموعه که بزرگترین و تنها تولید کننده فراورده های نسوز و دولومیتی در زمینه صنایع ذوب محصولات آهنی و غیر آهنی، صنایع سیمان ، پتروشیمی و … در کشور به شمار می آید ، در پروسه سیر تحول خود در ۶ ماهه نخست ۹۷ موفق به ثبت سود ۵۸ ریالی گردید و این در حالیست که در مدت مشابه ، زیان ۱۶۹ ریال را اعلام نموده بود .

کارشناس بازار سرمایه خاطرنشان کرد:از نگاه تکنیکال و بر اساس دیتای موجود ، با لحاظ نمودن ۱۶۷ تومان به عنوان حد ضرر ، نماد کاذر در قالب موج A مستعد حرکت به سمت محدوده ۳۴۲ الی ۳۷۵ تومان بوده و در بازه زمانی بلند مدت پتانسیل رشد تا محدوده ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ تومان را خواهد داشت. این در حالیست که نماد مذکور در حال حاضر نسبت به فیبو ۶۱.۸ از رالی قبل، واکنش مثبتی نشان داده است .

بیشتر بخوانید:  لزوم الحاق بسته ده‌گانه حمایتی وزارت اقتصاد به لایحه بودجه ۱۴۰۱