مدیرعامل بورس تهران پس از نشست روز شنبه (15 شهریورماه) با مدیران ارشد حقوقی، درباره نتایج آن حامل خبرهایی خوشی برای سهامداران بود و اظهار کرد: حمایت از سهامداران در این نشست‌ها در اولویت است و قرار نیست تنها از چند نماد حمایت شود و نمادها و شرکت‌های دیگری هم قرار است طی روزهای آینده حمایت شوند.

به گزارش بورس امروز، نقدشونده نبودن بازار بهانه‌ای بود برای تشکیل نشست‌های شرکت بورس اوراق بهادار تهران که ماحصل آن بازارگردانی بخشی از نمادها و حمایت حقوقی‌ها را به همراه داشت، در همین حال علی صحرایی، مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: این حمایت‌ها در برگیرنده همه نمادها و شرکت‌های بورسی است.

مدیر عامل بورس تهران در پایان چهارمین نشست با مدیران ارشد حقوقی گفت: حمایت از سهامداران در این نشست‌ها در اولویت است و قرار نیست تنها از چند نماد حمایت شود و نمادها و شرکت‌های دیگری هم قرار است طی روزهای آینده حمایت شوند.

صحرایی درباره تداوم نشست‌ها عنوان کرد: شرکت بورس تهران هر روز و تا زمان نیاز با مدیران ارشد حقوقی نشست‌های حمایتی را ادامه می‌دهد.

وی اضافه کرد: مشکل فعلی ما نقدشوندگی بازار است و علت اصلی برگزاری این جلسات حل مشکل است و این خبر خوش را به سهامداران می‌دهیم که طی روزهای آینده دیگر صنایع که تاکنون مورد حمایت قرار نگرفته‌اند در دستور کار بورس خواهد بود.

مدیرعامل بورس تهران درباره وضع شاخص بورس گفت: طراحی شاخص بورس به گونه‌ای بوده که برخی از نمادها تاثیر بیشتری روی آن دارند اما با حمایت‌های بیشتر شرایط شاخص دستخوش تغییر می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: به سهامداران توصیه می‌کنیم تا با بررسی بیشتری اقدام به خرید سهام کنند و اسیر خبرهای مجازی و شایعه‌ها نشوند.

بیشتر بخوانید:  عرضه 361 هزار تن میلگرد در تالار محصولات صنعتی و معدنی