شرکت هتل‌های فرودگاهی امام خمینی (ره) و سازمان هواپیمایی کشوری در حضور مدیران همه خطوط پروازی کشور و مسئولان وزارت بهداشت امضا شد.

به گزارش بورس امروز، سمانه یوسفی، مدیرعامل شرکت هتل‌های فرودگاهی امام خمینی (ره) در تشریح بازدید مدیران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان هواپیمایی کشوری گفت: طی این دیدار از بخش‌های مختلف هتل‌های فرودگاهی بازدید به عمل آمد که در نتیجه با توجه به اقدام‌های و رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی، منجر به امضای تفاهم‌نامه همکاری به‌منظور تسریع در روند پروازهای توریستی و اسکان تمام گروه‌های پروازی شد.

وی افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه، اسکان مسافران ورودی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، ایزوله و ضد عفونی کردن همه سطوح هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت آریا زیگورات ادامه داد: نخستین گروه از مسافران پروازهای خارجی که طبق تفاهم‌نامه قرار است در هتل‌های بین المللی فرودگاهی استقرار پیدا کنند، شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزاست که با رعایت مفاد تفاهم‌نامه در این هتل‌ها اسکان می‌یابند.

شرکت آریا زیگورات وابسته به شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران «سمگا» از زیرمجموعه های گروه مالی گردشگری است.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک گردشگری