شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان از انتخاب ابراهیم صادقی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان خبرداد.

به گزارش بورس امروز، صادق جاهد خطیبی، مدیرعامل پیشین این شرکت در مراسم معارفه مدیرعامل جدید با استناد به گزارش سالانه، عملکرد این شرکت را در سال ۹۸ درخشان خواند و گفت: در سال ۹۸ این شرکت را با ۱۹۵۵ میلیارد ریال زیان تحویل گرفتم و خوشبختانه در سال جاری سود ۲۲۷ میلیارد ریالی را به ثبت رساندیم و این اطلاعات در مجمع به تصویب رسید.

در این مراسم مدیران عامل شرکت‌های تابعه هلدینگ ماهان نیز از زحمات و خدمات صادق جاهد خطیبی تشکر کرده و در ادامه ابراهیم جهانگیری، قائم‌مقام مالی گردشگری نیز با قدردانی از زحمات مدیرعامل پیشین این شرکت، تغییرات مدیریتی در شرکت‌ها را امری بدیعی و ضرورت برای شرکت‌ها دانست.

رئیس گروه مالی گردشگری با بیان اینکه ابراهیم صادقی از مدیران موفق حوزه صنعت و از بنیان‌گذاران هلدینگ ماهان بوده است گفت: برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت می‌کنیم.

صادقی هم در این مراسم ضمن تقدیر از اقدام‌های جاهد خطیبی گفت: راه ایشان را ادامه خواهیم داد و این شرکت به لحاظ مالی و توانمندی‌ها شرکتی رو براه شده و هدف اصلی ما، اجرای طرح‌های توسعه و پروژه‌هایی است که می‌تواند به صنعت فولاد کشور کمک  نماید.

ابراهیم صادقی پیش ‌ازاین معاون مالی و اداری ایمیدرو و عضو هیئت‌مدیره بانک گردشگری بوده و در دوره‌ای مدیرعاملی شرکت صنعتی و معدنی ماهان را در کارنامه کاری خود دارد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان