نماد هرمز پس از pullback و تست مجدد سقف کانال شکسته شده قبلی،طی معاملات روز دوشنبه ، ۱۲ شهریور ماه ، با لمس محدوده ۳۳۰ تومان ، مجددا با افزایش تقاضا و سپس صف خرید مواجه شد.

بابک افشار،تحلیلگر بازار سرمایه در مورد تحلیل نمودار نماد هرمز با خبرنگار بورس امروز به گفتگو پرداخت.

تحلیل گر بازار سرمایه عنوان کرد:همانطور که در هفته گذشته نماد هرمز بررسی شد ، یکی از احتمالات این بود که درصورت عدم حمایت در محدوده ۳۵۹_۳۶۴ تومان ، شاهد افت قیمت تا محدوده ۳۳۰ تومان باشیم .این نکته را باید مد نظر داشت که هر افت قیمت را بعنوان ریزش و شروع روند نزولی تلقی نکنیم .

وی افزود:در حرکتهای صعودی هر افت قیمت ، به تعبیری جهت اخذ انرژی مضاعف جهت فتح قله های بالاتر و ادامه روند صعودی ارزش سهام خواهد بود و به فعالین بازار این امکان را می دهد تا در قیمتهای جذابتری اقدام به ورود نمایند .

افشار اشاره کرد:همانطور که در تصویر ملاحظه می گردد ، نماد هرمز پس از pullback و تست مجدد سقف کانال شکسته شده قبلی،طی معاملات روز دوشنبه ، ۱۲ شهریور ماه ، با لمس محدوده ۳۳۰ تومان ، مجددا با افزایش تقاضا و سپس صف خرید مواجه شد. پیش بینی میشود این نماد پس از عبور از محدوده قله قبلی برابر با ۳۸۹ تومان ، به سمت محدوده ۴۴۱_۴۶۸ تومان حرکت نماید .

بیشتر بخوانید:  سینگال‌دهی سهام غیرقانونی است