با توجه به شرایط موجود، انتظار داریم شاخص کل به راحتی سقف پیشین در 115 هزار را درنوردیده و مقاومت 117 هزار که خود خط میانی کانال صعودی محسوب می شود را لمس کند.

علی ابتهاج،کارشناس بازار سرمایه در خصوص تغییرات شاخص کل در بازار با خبرنگار بورس امروز به گفتگو پرداخت.

ابتهاج گفت:همانطور که در مطالب قبلی در خصوص شاخص کل بحث کرده بودیم، این شاخص پس از برخورد با ۱۰۷ هزار که حمایت کلیدی و مهمی برای ادامه رشد بازار محسوب میشد، با سرعت بالایی به مسیر رشد بازگشت که رشد رکورد شکنانه ۳۰۷۷ واحدی در روز اول هفته از نشانه های آن است .

وی اضافه کرد:با توجه به شرایط موجود، انتظار داریم شاخص کل به راحتی سقف پیشین در ۱۱۵ هزار را درنوردیده و مقاومت ۱۱۷ هزار که خود خط میانی کانال صعودی محسوب می شود را لمس کند و البته عبور از آن مقاومت هم با توجه به شرایط موجود کار سختی به نظر نمیرسد اما مقاومت بعدی در حدود ۱۲۲ هزار واحدی می تواند با احتمال بیشتری بازار را به استراحت و اصلاح وا دارد.

کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد: هرچند در آینده به سطوح و نقاط مقاومت دورتر خواهیم پرداخت اما بد نیست اشاره ای هم به این مقاومت ها هم داشته باشیم که در ۱۳۰ و ۱۴۵ هزار واحد خودنمایی میکنند که در هفته های آتی بیشتر در موردشان صحبت خواهیم کرد!

بیشتر بخوانید:  تایید حسابرس و افزایش سرمایه "ثامان" و "خنصیر"