بر اساس این تفاهمنامه خدماتی مانند: توزیع مرسولات حاوی دسته چک و کارت اعتباري درب منازل، ارائه تسهيلات، چاپ و توزيع اخطاريه و غيره توسط طرفين ارائه خواهد شد.

به گزارش روند بورس امروز،تفاهم نامه همکاری شرکت ملی پست با بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای توسعه تعاملات دو جانبه به امضاء رسید.

 این نشست در ادامه تعاملات صورت گرفته میان شرکت ملی پست و بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور استفاده بهینه از ظرفیت ها و قابلیت های شبکه پستی با حضور حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت و دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و برخی از مدیران ارشد دو مجموعه برگزار شد.

بر اساس این تفاهمنامه خدماتی مانند: توزیع مرسولات حاوی دسته چک و کارت اعتباری درب منازل، ارائه تسهیلات، چاپ و توزیع اخطاریه و غیره توسط طرفین ارائه خواهد شد.

در این راستا، شرکت ملی پست نیز متعهد شد تا فرایندهای آماده سازی، قبول، پردازش و تحویل مرسولات بانک مهر ایران را بر عهده گیرد.

همچنین مقرر شد، با هدف انجام بهینه و ارائه خدمات به صورت مطلوب تر مواردی از قبیل: وب سرویس استعلام کد پستی ده رقمی به همراه پیمان منع افشای اطلاعات، توزیع مرسولات دبیرخانه ای بانک و غیره نیز در دستور کار قرار گیرد.