این جشنواره با حضور مقامات عالی کشور و مدیران شرکت های بزرگ فولادی و معدنی به همراه نمایشگاه ملی فولاد ایران با رویکرد بومی سازی از 23 تا 26 دی ماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار میشود .

به گزارش روند بورس امروز،دومین و بزرگترین گرده همایی تولید کنندگان،تامین کنندگان،بازرگانان و متخصصان زنجیره اهن و فولاد ایران امروز برگزار شد .

این جشنواره با حضور مقامات عالی کشور و مدیران شرکت های بزرگ فولادی و معدنی به همراه نمایشگاه ملی فولاد ایران با رویکرد بومی سازی از ۲۳ تا ۲۶ دی ماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار میشود.

مدیران شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی در انجمن تولیدکنندگان فولاد گرد هم آمدند واقدام به برگزاری دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با رویکرد  بومی سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین پایدار وحمایت شرکت‌های فولادی از تامین داخلی و بومی سازی در زنجیره فولاد نموده اند .

هدف از برگزاری این جشنواره  آشنایی فولادسازان با ظرفیت‌های داخلی و ارتباط میان تامین‌کنندگان و فولادسازان، نقش شرکت‌ها و تامین‌کنندگان در توسعه و پشتیبانی صنعت فولاد، تامین‌کنندگان تجهیزات فولادی و نیز تلاش فولادسازان در مقابل تحریم‌ها با رویکرد حمایت از شرکت‌های فولادی داخلی و تولیدکنندگان فولادی و معدنی بخش خصوصی است.

  • منبع خبر : فولاد هرمزگان

مشاهده صفحه ی اخبار و تحلیل های فولاد هرمزگان جنوب ( هرمز )