صنعت مس ایران در بین صنایع معدنی ایران جزو یکی بهترین صنایع در حضور ایمنی است، به‌ طوری‌ که در سال‌های اخیر، میزان حوادث ناشی از کار به‌ شدت کاهش یافته است.

به گزارش روند بورس امروز،اردشیر سعد محمدی در رابطه با عضویت افتخاری شرکت مس در اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی در بخش ایمنی معادن، اظهار داشت: این عضویت باعث خوشحالی ما و افزایش سطح ایمنی و بهره‌وری در صنعت مس می‌شود.

وی افزود: صنعت مس ایران در بین صنایع معدنی ایران جزو یکی بهترین صنایع در حضور ایمنی است، به‌ طوری‌ که در سال‌های اخیر، میزان حوادث ناشی از کار به‌ شدت کاهش یافته است.

سعد محمدی تصریح کرد: تمامی برنامه‌ریزی‌های شرکت مس مبتنی بر دو اصل محوری و بین‌المللی «ایمنی و افزایش بهره‌وری» و «کاهش قیمت تمام ‌شده» در تولید و توسعه است.

هلموت هینز دبیر کل اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی نیز در جریان این مذاکرات با ابراز خوشحالی از برگزاری این همایش و حضور در جمع مدیران و فعالان صنعت مس ایران، عنوان کرد: جای خرسندی است که شرکت ملی صنایع مس به‌ عنوان عضو افتخاری در اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی در بخش ایمنی معادن حضور دارد.

وی یادآور شد: قطعا این حضور به ارتقای شاخص‌های ایمنی در صنعت مس ایران کمک شایانی خواهد کرد و شرکت مس به‌ طور جدی‌تر و بر پایه استانداردهای بین‌المللی در حوزه ایمنی برنامه‌ریزی و فعالیت خواهد کرد.