بررسی گزارش دوره مالی شش ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۹۸ شرکت بیمه اتکایی ایرانیان نشان می‌دهد که این شرکت بیش از ۳ میلیارد  ۷۰۰ میلیون تومان را به عنوان هزینه دستمزد میان ۳۳ کارمند خود تقسیم کرده است.

به گزارش روند بورس امروز، طی دوره شش ماهه مالی منتهی به خرداد ۹۸ در حالی شرکت بیمه اتکایی ایرانیان در مجموع ۳ میلیارد ۷۲۵ میلیون تومان حقوق، دستمزد و مزایا میان کارمندان خود تقسیم کرده است که در مجموع این شرکت تنها ۳۳ کارمند دارد.

این نشان می‌دهد که طی این شش ماه هر کارمند به طور متوسط ۱۱۲ میلیون تومان یا هر ماه ۱۸ میلیون تومان درآمد داشته است. البته قطعا مدیران درآمد بیشتری نسبت به کارمندان این شرکت داشته‌اند اما در هر صورت ارقام بسیار بالایی به عنوان دستمزد در این شرکت تقسیم شده است.

طی این مدت شرکت بیمه اتکایی ایرانیان از رقم ۳ میلیارد و ۷۲۵ میلیون تومان رقم ۱میلیارد و ۲۵۳ میلیون تومان را به عنوان حقوق و دستمزد به کارمندان پرداخت کرده است. همچنین مبلغ ۱۱۳ میلیون تومان را به عنوان اضافه کاری پرداخت کرده است.

همچنین این شرکت ۱۸۷ میلیون تومان را به عنوان مزایای غیر نقدی بین کارمندان خود تقسیم کرده است. مزایای پایان خدمت کارکنان نیز طی این مدت به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین ۱۱۰ میلیون تومان به عنوان عیدی کارکنان پرداخت شده است. اما نکته بسیار مهم پاداش و کارانه‌ای است که شرکت طی ۶ ماه به کارمندان خود اختصاص داده است. طی این مدت بیش از ۱میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان پاداش و کارانه بین کارمندان تقسیم شده است.

شرکت بیمه اتکایی ایرانیان نخستین شرکت بیمه اتکایی سهامی عام با مالکیت خصوصی است که افراد حقوقی از جمله بانک سرمایه، بانک پاسارگارد، تامین آتیه سرمایه انسانی گروه مالی پاسارگاد و توسعه مدیریت پارس حافظ از اصلی ترین سهامداران آن هستند.