مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام اینکه از روز شنبه ششم خرداد، سامانه ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری فعال شده گفت: مرحله اول وام ۳۰ میلیون تومانی امروز سوم خردادماه به حساب ۳۲ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط تا آخر امشب واریز می شود
به گزارش رسانه خبری بورس امروز ، «نعمت الله ترکی» تصریح کرد: فعال شدن سامانه ثبت نام اینترنتی وام ضروری، که از روز شنبه ۶خرداد فعال می‌شود. براساس درخواست بازنشستگان کشوری و با هدف تسریع در خدمت به متقاضیانی که نیاز پیش‌بینی نشده به وام دارند در نظر گرفته شده است.

وی افزود: نخستین مرحله پرداخت وام ۳۰میلیون تومانی، با توجه به اولویت‌بندی متقاضیانی که ثبت نام کرده بودند. این موضوع برای ۳۲هزار نفر از واجدان شرایط تا آخر امشب انجام می شود.

​گفتنی است، دوره جدید وام ضروری بازنشستگان کشوری با افزایش دوبرابری انجام می شود. و به مبلغ ۳۰میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه و کارمزد سالانه ۴ درصد به حساب متقاضیان واجد شرایط واریز می‌شود.

  • منبع خبر : ایسنا
بیشتر بخوانید:  درآمد 406 هزار میلیارد ریالی «وبملت» در یک سال 1399/ تقاضای افزایش سرمایه بانک ملت مورد تأیید بازرس قانوی قرار گرفت