مدیر عامل و نائب رییس هیئت مدیره شرکت مبین انرژی خلیج فارس با اشاره به  ابلاغیه رای هیئت تخصصی صنایع و بازرگانی دیوان عدالت اداری کشور گفت: مصوبات مجلس 479 و 489 شورای رقابت در چهارچوب صلاحیت های قانونی این شورا به تصویب رسیده است همچنین مغایرتی با قوانین و مقررات و رای مورد استناد ندارد.

به گزارش بورس امروز؛ مهدی فرزانه مدیر عامل و نائب رییس هیئت مدیره شرکت مبین انرژی خلیج فارس با اشاره به  ابلاغیه رای هیئت تخصصی صنایع و بازرگانی دیوان عدالت اداری کشور گفت: مصوبات مجلس 479 و 489 شورای رقابت در چهارچوب صلاحیت های قانونی این شورا به تصویب رسیده است همچنین مغایرتی با قوانین و مقررات و رای مورد استناد ندارد.

فرزانه ادامه داد: رای به رد شکایت شرکت های پتروشیمی از شورای رقابت صادر شده است . بر این اساس، این ابلاغیه دلالت کامل بر تاییدیه مصوبات شماره 479 و 489 شورای رقابت را دارد .

براین اساس؛ ارزش دارایی های ثابت استهلاک پذیر شرکت های فجر و مبین و مصرف کنندگان باید توسط کارشناسان رسمی دادگستری منتخب شرکت ملی مس صنایع پتروشیمی بروز محاسبه، ارزش گذاری و در فرمول قیمت سرویس های جانبی مد نظر قرار گیرد.

وی خاطر نشان ساخت: مصوبات شورای رقابت و تایید آن توسط دیوان عدالت اداری، همان درخواستی است که شرکت ها ی تولید کننده ی یوتیلیتی همواره به آن تاکید داشته اند .

مدیر عامل شرکت مبین انرژِی خلیج فارس تصریح کرد: کلیه اخبار کذب بوده و در تضاد کامل با رای صادره از دیوان عدالت اداری است.

  • منبع خبر : کدال
بیشتر بخوانید:  رد یک شایعه از سوی "نوری"