معاون بازرگانی شرکت صبا فولاد خلیج فارس از صرفه جویی ارزی یک میلیون یورویی با خرید کمپرسور پروسس تولید داخل برای کارخانه صبا فولاد خلیج فارس خبرداد.

به گزارش رسانه خبری بورس امروز  ، ابراهیم جانقربانیان معاون بازرگانی شرکت صبا فولاد خلیج فارس عنوان کرد: در تابستان سال ۱۴۰۱ سفارش ساخت کمپرسور پروسس مدل GQ۲۲-۲۳XZ به شرکت سیمیا صنعت توسن به عنوان سازنده داخلی این محصول ارائه شد.

وی ادامه داد: مدت زمان سفارش، ساخت و تحویل این محصول ۱۰ ماه به طول انجامید، درحالی که در صورت خرید خارجی مدت زمان تحویل آن ۲۲ ماه بود.

معاون بازرگانی شرکت صبا فولاد  با اشاره به صرفه جویی ارزی صورت گرفته در خرید این کمپرسور پروسس، تصریح کرد: قیمت خرید داخلی این محصول یک میلیون یورو است، درحالی که قیمت خرید خارجی آن دو میلیون یورو است.

وی گفت: با تامین این کمپرسور پروسس از طریق تولید داخلی، یک میلیون یورو صرفه جویی ارزی توسط شرکت صبا فولاد خلیج فارس صورت گرفت.

شرکت صبا فولاد خلیج فارس نخستین تولید کننده بریکت گرم در ایران با ظرفیت تولید یک و نیم میلیون تن در سال و صادر کننده این محصول است که در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در بندرعباس قراردارد.

  • منبع خبر : موج هرمزگان
بیشتر بخوانید:  افزایش رضایتمندی مشتریان از کیفیت اولیه محصولات ایران خودرو