نوزدهمین و بیستمین عرضه های اولیه سال ۱۴۰۱، با عرضه اولیه ۸ و ۷ درصد سهام سیم و کابل ابهر و توسعه صنایع و معادن غدیر، ۲۳ اسفند در فرابورس و بورس انجام می شود.

به گزارش رسانه خبری بورس امروز، سهام شرکت‌های سیم و کابل ابهر و بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر به عنوان نوزدهمین و بیستمین شرکت تازه وارد از طریق فرابورس و بورس، سه شنبه این هفته(23 اسفند) عرضه اولیه خواهند شد.

بر اساس این گزارش، 81.9 میلیون سهم معادل 8 درصد سهام  ‘بکابل’ با حداکثر سهمیه دو میلیون و 700 هزار سهمی به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش حراج در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه خواهد شد و مشاور این عرضه نیز کارگزاری مفید و متعهد خرید گروه خدمات بازار سرمایه مفید است.

ارسال سفارش برای این عرضه در حالی صرفا ً از طریق ایستگاه های معاملاتی (نامک) امکان پذیر خواهد بود که 50 درصد از سهام خریداری شده در روز عرضه اولیه توسط سرمایه گذاران واجد شرایط تا 90 روز پس از تاریخ عرضه اولیه امکان عرضه نخواهد داشت.

همچنین یک میلیارد و 295 میلیون سهم معادل 7 درصد سهام ‘وکغدیر’ با قیمت مبنای 1550 تومانی و حداکثر سهمیه 3000 سهمی به هر کد حقیقی و حقوقی به روش قیمت ثابت در بازار دوم معاملات بورس عرضه می شود. مدیر عرضه هم کارگزاری آرمون بورس و متعهدین خرید سه تامین سرمایه کاردان، دماوند و امید هستند.

  • منبع خبر : تسنیم
بیشتر بخوانید:  ارزش سهام عدالت امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۰

بیشتر بخوانید: اخبار فرابورس ايران