تفاهم نامه همکاری ۵ ساله بین پژوهشگاه رنگ و پتروشیمی دانش بنیان کارون، امضا شد.

به گزارش رسانه خبری بورس امروز ، ریاست پژوهشگاه رنگ در خصوص امضای این تفاهم‌نامه گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه طرفین متعهد شدند تا نسبت به ایجاد مرکز تخصصی رنگ و پوشش با محوریت پژوهشگاه رنگ به عنوان قطب رنگ و پوشش در کشور اقدام و مرکز تخصصی رنگ را  راه‌اندازی کنند.
دکتر تاجیک در خصوص امضای تفاهم نامه با شرکت دانش‌بنیان کارون در حوزه پتروشیمی، اظهار داشت: محورهای همکاری ما با این شرکت دانش‌بنیان از قبل مشخص شده بود و با تعاملاتی که با این شرکت فعال در حوزه پتروشیمی خواهیم داشت، امیدواریم دستاوردهای کاربردی داشته باشیم.
بر اساس این تفاهم‌نامه زمینه همکاری‌های پژوهشی، فناورانه و صنعتی میان پژوهشگاه رنگ با این شرکت دانش‌بنیان به شرح زیر است:

اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و کاربردی مورد نیاز طرفین به صورت مشترک و انجام امور مشاوره یا اعمال نظارت بر طرح‌های در دست اقدام
استفاده از امکانات تحقیقاتی، آزمایشگاهی، کارگاهی و کتابخانه‌ای

انجام امور مطالعاتی و امکان‌سنجی مورد نیاز طرفین

نظارت بر اجرای رنگ و پوشش بر مستحدثات پتروشیمی

همکاری در به دست آوردن سهم بیشتر از بازارهای جدید، بازاریابی و فروش بیشتر دانش و محصولات دانش‌بنیان
انجام پروژه‌های بزرگ ملی و بین‌المللی

انجام مطالعات و پروژه‌های کلان پژوهشی و صنعتی
پایش، عارضه‌یابی، نظارت و بازرسی و مشاوره در زمینه خوردگی و پوشش لوله‌های تاسیسات و مخازن. گفتنی است براساس این تفاهم نامه پژوهشگاه رنگ، موضوعات پروژه‌های دکتری و کارشناسی ارشد که با زمینه کاری این شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه پتروشیمی تناسب داشته باشد را جهت حمایت و یا همکاری مشترک به شرکت معرفی و در صورت توافق، پروژه‌ها به صورت مشترک اجرایی می‌شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس
بیشتر بخوانید:  سوداگری در بازار مسکن به پایان رسید