واحد نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران توانست با همت و تلاش پرسنل سختکوش و واحدهای پشتیبان و جانبی خود، در بهمن ماه امسال برنامه های تولید را محقق سازد. 

به گزارش بورس امروز ، واحد نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران با همت و تلاش پرسنل خود و حمایت واحد‌های پشتیبان و جنبی توانست با تولید 27 سایز مختلف چهارگوش، گرد و تسمه با مجموع تناژ 22500 تن گامی دیگر در پیشبرد اهداف سازمان بردارد.

نکته قابل توجه اینکه این موفقیت علی‌رغم وجود پنج شیفت توقف ناخواسته و عمومی کارخانه به دست آمده است.

در بهمن ماه امسال، واحد نورد سنگین  این شرکت توانست  هزار تن فراتر از برنامه تولید داشته باشد و با تولید 22 هزار و 500 تن محصول، در جهت رشد تولید نقش خود را ایفا کند.

با توجه به عقب افتادگی برنامه سال 1401 به دلیل مشکلات قبل و بعد از تعمیرات اساسی، واحد نورد سنگین توانست در بهمن ‌ماه امسال نیز علاوه بر جبران عقب افتادگی خود، دو هزار و 539 تن از برنامه سال پیشی بگیرد.

بر اساس این گزارش، در کارخانه نورد سنگین شرکت فولاد آلیاژی ایران میلگرد از قطر 60 تا 200 میلی‌متر، چهار گوش و بیلت از ابعاد 75*75 میلی‌متر تا 220*220 میلی‌متر، تسمه از عرض 80 تا 180 میلی‌متر و ضخامت 13 تا 60 میلی‌متر با بهره‌‎گیری از تکنولوژی روز و تجهیزات مدرن تولید می‌‎شوند.

 

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران
بیشتر بخوانید:  دکترمحمودزاده: بهینه شدن زیرساخت ارتباطات ثابت، موجب رونق بازار و رقابت مثبت در خدمات کسب‌وکار است