مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول با همکاری انجمن علوم مهندسی برق ایران، دومین رویداد جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات را برگزار می‌کند.

به گزارش بورس امروز؛ همزمان با سی و یکمین کنفرانس بین المللی مهندسی برق، مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با همکاری انجمن علوم مهندسی برق ایران رویداد «دومین جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات» را برگزار می کند.

هدف این رویداد شناسایی و تقدیر از رساله های دکتری برتر در حوزه مهندسی برق با تاکید بر فناوری ارتباطات و گسترش تعامل دو سویه با دانش آموختگان برتر این حوزه عنوان شده که پس از داوری، رساله سال حوزه مهندسی برق و فناوری ارتباطات کشور انتخاب خواهد شد.

دانش آموختگان دکتری رشته های مرتبط با حوزه مهندسی برق  که در سال های 1399 تا 1402 از رساله خود دفاع کرده اند، می توانند تا 10 اردیبهشت ماه 1402 در این رویداد شرکت کرده و اطلاعات لازم را تکمیل کنند.

جوایزی که برای این رویداد در نظر گرفته شده به ترتیب نفر اول 20 میلیون تومان، نفر دوم 15 میلیون تومان و نفر سوم 10 میلیون تومان است.

لازم به ذکر است علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی  https://iceeconf.ir/2023/Home/Form?id=6 مراجعه کنند.

  • منبع خبر : ارتباطات سیار ایران
بیشتر بخوانید:  افزایش سرمایه ۱۶۷ درصدی در بیمه دانا