ایران خودرو هایما را با قیمت ۷۰۵ میلیون تومان با موعد تحویل سه ماهه عرضه می‌کند.

به گزارش بورس امروز، ایران خودرو در ادامه طرح‌های فروش محصولات خود در آذرماه  قصد دارد 900 دستگاه از محصولات هایما شامل هایما S5 و هایما S7 را  از تاریخ 7 آذر 1401 در بورس کالا عرضه کند.

در عرضه سوم هم 200 دستگاه هایما S5 سفید با قیمت پایه 705.5 میلیون تومان روی تابلو رفت و در نهایت  274 دستگاه برای آن تقاضا شکل گرفت که با لحاظ 2.21 درصد رقابت به قیمت هر دستگاه 721میلیون تومان به فروش رفت.

زمان تحویل خودرو

تحویل خودروی مزبور به صورت سلف و سه ماهه در تاریخ ۶ اسفند خواهد بود و با موعد تحویل ۹۰ روزه به دست خریداران می‌رسند.در نهایت ۴۶ دستگاه تقاضا برای عرضه مزبور شکل گرفت که با همان قیمت پایه فروخته شد.

مابقی عرضه به صورت مچینگ عرضه می شود. همچنین عرضه کننده می‌تواند از ۵ بعدازظهر امروز تا ۹ صبح فردا عرضه مزبور را از مچینگ خارج کند.

دریافت دیتای ۱۱هزارنمادبرای ال ویو انرژی,ارزهای دیجیتال,شاخص,فلزات و..

در این طرح هایما اس ۵ با قیمت پایه ۷۰۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، هایما اس ۵ سفارشی با قیمت ۷۲۰ میلیون، هایما اس ۷ با قیمت ۸۱۰ میلیون و هایما اس ۷ سفارشی با قیمت ۸۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسند. مشتریان علاوه بر قیمت پایه، بایستی ۱۳ درصد قیمت خودرو را به عنوان مالیات بر ارزش افزوده و همچنین ۴ میلیون و ۲۳۴ هزارتومان را در قالب سایر هزینه‌ها شامل بیمه و شماره‌گذاری پرداخت کنند.

در این طرح نیز هر کد ملی تنها روی یک کد عرضه شده قابل استفاده است. افرادی که در عرضه قبلی توانستند خودرو خریداری کنند نیز در این طرح امکان ثبت سفارش ندارند. به علاوه داشتن شرایط سنی ۱۸ سال تمام به عنوان دیگر محدودیت این طرح معرفی شده است. به علاوه مشتریان باید مبلغ معامله در بورس را حداکثر تا پایان مهلت مجاز پرداخت کنند.

بیشتر بخوانید:  افزایش نرخ در قرارداد توکاریل با فولاد مبارکه

متقاضیان برای ادامه خرید محصول و ثبت نام در طرح فروش ایران خودرو در بورس کالا آذر 1401 باید به سایت فروش ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir مراجعه کرده و یک پروفایل شخصی را ایجاد و آن را تکمیل کنند. همچنین مشتریان پس از دریافت پیامکی مبنی بر تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی باید یکی از نمایندگی‌های مجاز و بیمه‌گر مورد نظر خود را از سایت انتخاب کرده و وجه هزینه‌ها را نیز واریز کنند.

گفتنی است اگر هزینه‌های این طرح حداکثر تا ۵ روز تقویمی بعد از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) پرداخت نشود، زمان تحویل خودرو به نسبت زمان تاخیر مشتری در واریز وجوه تکمیلی تغییر پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید: اخبار نماد خودرو