دادستان مرکز استان زنجان به مسئولان امر نسبت به وقوع بحران آب در استان هشدار داد و گفت : لازم است با برنامه‌ریزی دقیق و علمی نگذاریم حتی یک لیوان آب هم هدر برود.

به گزارش بورس امروز، ‌بهروز عباسی روز گذشته (۷ آذرماه) در جلسه کارگروه حقوق عامه استان با اشاره به اینکه در شرایط فعلی جامعه و گرفتاری‌هایی که دشمن برای کشور ایجاد کرده، این موضوع نباید ما را از انجام تکالیف و وظایف ذاتی‌مان باز دارد، اظهار کرد: این جلسه صرفاً برای حفظ حقوق عامه تشکیل نشده، بلکه در جهت پیشگیری از وقوع بحران آب در استان نیز است.

وی تصریح کرد: با توجه به کمبود آب موجود در سدها ممکن است مشکلاتی برای مردم بوجود آید لازم است با برنامه‌ریزی دقیق و علمی نگذاریم حتی یک لیوان آب هم هدر برود.

دادستان مرکز استان ضمن تأکید بر تعیین تکلیف قانونی ۲۵۰۰ چاه غیر مجاز در استان، ادامه داد: با توجه به بحران آب انتظار می‌رود موضوع در دستور کار جدی خود قرار بگیرد و هر کجا نیازمند به کمک از دستگاه قضایی باشد ما آماده هستیم کمک کنیم .

عباسی بر افزایش سرعت تکمیل تصفیه‌خانه روستای تهم تأکید و خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود تصفیه‌خانه روستای تهم ظرف یک ماه تکمیل شود و محیط‌زیست ظرف یک ماه مصوبات کارگروه مدیریت پسماند را اجرا و نتیجه را گزارش دهد.

  • منبع خبر : ایسنا
بیشتر بخوانید:  نشست خبری «سخنگوی شورای نگهبان»