مدیر عامل "حگردش" از امضای تفاهم‌نامه همکاري في‌مابين بانک مشترک ايران و ونزوئلا و شرکت ريل گردش ايرانيان (سهامي عام)  خبر داد.

به گزارش بورس امروز؛ امیر ایزدی با اشاره به تفاهم‌نامه همکاري في‌مابين بانک مشترک ايران و ونزوئلا و شرکت ريل گردش ايرانيان (سهامي عام)  اظهار کرد: این قرارداد روز 28 آبان منعقد گرديد

وی افزود: هدف از اين تفاهم‌­نامه تشريک مساعي در خلق زيست‌بوم مالي- اقتصادي مدرن گردشگري است که بر پايه خدمت فن‌­آورانه مالي طراحي و توسعه داده خواهد شد.

مدیر عامل “حگردش” بیان کرد: هدف از خلق زيست‌­بوم مزبور افزايش کارايي زنجيره گردشگري کشور، کاهش هزينه مبادله و نهايتاً افزايش سفر هم­‌ميهنان است.

وی تصریح کرد: در راستاي توسعه زيست‌­بوم گردشگري خلق شده توسط شرکت، همکاري­‌هاي شرکت و بانک مشترک در کليه سطوح خدماتي، پولي، بانکي و مالي و در چارچوب قوانين بانکداري کشور، خدمات بانکداري شرکتي و مفاهيم بانکداري باز صورت خواهد پذيرفت و دستاورد آن براي دو طرف افزايش درآمدهاي پايدار و ضريب نفوذ برند مي­‌باشد.

ایزدی اظهار کرد: مدت اعتبار اين تفاهم‌نامه به مدت 1 سال خورشيدي از تاريخ امضاي آن مي‌باشد که با توافق طرفين قابل تمديد خواهد بود.

وی افزود: در صورت عدم تمايل طرفين به ادامه همکاري در پايان اين تفاهم‌نامه، کليه تعهدات و مسئوليت‌هاي طرفين ناشي از اين تفاهم‌نامه و قراردادهاي منعقده بر اساس آن، تا پايان ايفاي کليه تعهدات، به قوت خود باقي خواهدبود.

وی همچنین از قرارداد في‌مابين شرکت ريل گردش ايرانيان و شهرداري پرند خبرداد و گفت: شهرداري به منظور تکريم پرسنل و توانمندسازي آنان در افزايش کيفيت زندگي طي اين قرارداد امکان خريد اقساطي پرسنل را از زنجيره ارائه کنندگان منتخب کالا و خدمات تحت قرارداد شرکت را فراهم مي سازد.

بیشتر بخوانید:  شرایط خرید مسکن با تسهیلات یکم همچنان فراهم است

مدیر عامل “حگردش” تصریح کرد:قرارداد مذکور  به پرسنل اين امکان را ميدهد که به پشتوانه قرارداد استخدامي خود با شهرداري بتوانند با کمترين زمان و هزينه و با قدرت انتخاب بالا نيازهاي خود و خانواده شان را از زنجيره مزبور بصورت اقساطي خريد نمايند.

وی درپایان گفت: مدت اعتبار اين قرارداد سه سال خورشيدي از تاريخ امضاي آن مي باشد که با توافق طرفين قابل تمديد خواهد بود.