سه‌شنبه اول آذر ماه 1401، سومین اجلاس سراسری تقدیر از واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری‌‌ به مناسبت بزرگداشت روز ملی کیفیت در سالن همایش‌های صدا و سیمای تهران برگزار و لوح و تندیس زرین سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری به مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اهدا شد.

به گزارش بورس امروز، در اجلاس یاد شده، وحید ظریف، مهران پاک‌بین، داریوش خمیسی و کریم شیالی به نمایندگی از سوی شرکت فولاد خوزستان حضور داشتند.

علیرضا یوسفی، مدیر مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه تهران، مهم‌ترین رکن مدیریت و رهبری در سازمان را در گرو ارتباط با کارکنان و بیرون از سازمان دانست.

وی افزود: اگر مدیر سازمان می‌خواهد در مسیر تعالی گام بردارد، باید اعتماد به نفس کارکنان را تقویت کند. در صورت پیاده‌سازی این مهم، بسیاری از فعالیت‌ها از سوی زیرمجموعه انجام می‌شود و دیگر نیازی به رصد لحظه‌ای و درگیر شدن مدیران نیست.

مدیر مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه تهران در ادامه تصریح کرد: مدیران برای تاثیرگذاری بر کارکنان، باید تجربه‌های مثبت و موفق خود را برای آن‌ها بازگو کنند.

از محورهای اصلی همایش می‌توان به ترویج فرهنگ خودارزیابی در سازمان‌ها و شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود، شناسایی و تقدیر از فعالان عرصه اقتصاد در زمینه کیفیت، توسعه و نهادینه‌سازی نظام مدیریت کیفیت جامع و هدایت در مسیر دستیابی به موفقیت پایدار و افزایش توان رقابت‌پذیری در سطح ملی و بین‌المللی اشاره کرد.

این گزارش حاکی از آن است که در این همایش، داریوش خمیسی، مدیر کیفیت شرکت فولاد خوزستان به نمایندگی از امین ابراهیمی، مدیرعامل این مجموعه عظیم صنعتی، لوح و تندیس زرین سومین اجلاس نشان تعالی کیفیت را دریافت کرد.

بیشتر بخوانید: اخبار نماد فخوز

بیشتر بخوانید: اخبار نماد فولاد