اولین دوره از المپیاد ارزیابی علمی و عملیاتی آتش‌نشانان، به میزبانی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، در روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

به گزارش بورس امروز،اولین دوره از المپیاد ارزیابی علمی و عملیاتی آتش‌نشانان، به میزبانی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، در روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

المپیاد ارزیابی علمی و عملیاتی آتش‌نشانان، با شرکت تیم‌های آتش‌نشانی از شرکت‌های هشت گانه فولادی زیر نظر شرکت ملی فولاد ایران، در دو بخش آزمون علمی و مسابقات آمادگی جسمانی برگزار خواهد شد.

بر اساس این خبر، با توجه به جایگاه ویژه واحدهای ایمنی در مجتمع‌های فولادی، این مسابقات فرصتی مناسب برای ارزیابی، ارتقای دانش و مهارت و همچنین ایجاد نشاط و انگیزه مضاعف برای فعالان این بخش است.

دکتر محمد جواد حاجی حسینی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صمت و عضو شورای عالی معادن نیز با حضور در غرفه مجتمع فولاد غدیر نی ریز با مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز دیدار و گفتگو کردند .
مذاکره هیات حاضر با شرکت‌های دانش بنیان و تولید کنندگان تجهیزات داخلی صنعت فولاد، دیدارهای متعدد با تجار و فعالان این عرصه تنها بخشی از برنامه‌های دو روز اول نمایشگاه فولاد کیش بود.
حضور دکتر محسن مصطفی‌پور مدیرعامل فولاد غدیر نی‌ریز در مصاحبه با رسانه‌های تخصصی نظیر اکو ایران، معدن نیوز و تعدادی دیگر ازرسانه‌ها بخش دیگری از برنامه‌های اجرا شده در نمایشگاه فولاد کیش بود.

گفتنی است مراسم افتتاحیه و آزمون کتبی این مسابقات، به میزبانی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، در دانشگاه آزاد اسلامی نی‌ریز و رقابت‌های ورزشی و آمادگی جسمانی نیز در محل این مجتمع برگزار خواهد شد.