گروه صنعتی ایران خودرو محصول جدید وانت آریسان۲ دوگانه‌سوز را طی برنامه فروش فوری با موعد تحویل ۳۰ روزه وارد بازار می کند.

به گزارش بورس امروز، فروش فوری وانت آریسان 2 از امروز آغاز می شود.

در این طرح فروش که برای سه گروه متقاضیان عادی، صاحبان خودروهای فرسوده و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اجرا می شود، وانت آریسان۲، محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه می شود.

طرح فروش فوری وانت آریسان 2 از امروز یک شنبه ۲۲ آبان ماه به مدت دو روز به اجرا گذاشته می شود.  مشتریان نهایی از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در روز چهار شنبه ۲۵ آبان ماه تعیین خواهند شد.

متقاضیان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

گفتنی است، خودروی وانت آریسان۲ دارای موتور قوی XU۷P-CNG، گیربکس تقویت شده BE، شاسی یک‌پارچه با کابین بار مجزا، زاپاس‌بند زیر کابین بار در انتهای خودرو، مخزن گاز ۷۵ لیتری و باک بنزین ۴۰ لیتری و افزایش شتاب در کنار کاهش مصرف است.

در نخستین برنامه فروش، این محصول در رنگ‌های خاکستری، نقره ای و مشکی عرضه شده است.

به  گزارش بورس امروز؛ وانت آریسان ۲ به پیشرانه ۱.۸ لیتری ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ XU پلاس مجهز است که با استاندارد آلایندگی یورو ۵ قدرت ۹۶.۵ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۶ نیوتن متر تولید می کند.

آریسان ارتقا یافته به مخزن سوخت گاز هم مجهز است و این وانت محصولی دوگانه سوز و CNG به حساب می آید. آریسان ۲ دیفرانسیل جلو است و جعبه دنده ۵ سرعته ارتقا یافته BE توان را به چرخ های جلوی این پیکاپ می رساند. باک بنزین این وانت ۴۰ لیتر حجم دارد و ظرفیت مخزن گاز آن ۷۵ لیتر اعلام شده است.

  • منبع خبر : ایکوپرس