کارکنان سختکوش مجتمع مس شهر بابک با تلاش حداکثری خود در مهر ماه 1401، توانستند رکوردهای جدیدی در تولید ماهانه به ثبت برسانند.

به گزارش بورس امروز؛ حسین محمودی، مدیر مجتمع مس شهر بابک بیان کرد: میزان آند تولیدی ذوب در مهر ماه امسال، 12 هزار و 744 تن بود که نسبت به رکورد قبل در شهریور ماه 4.7 درصد افزایش داشته است و میزان کاتد تولیدی در مهر ماه سال جاری، 10 هزار و 97 تن بوده که نسبت به ماه گذشته افزایش 2 درصدی داشته است.

وی افزود: کارخانه اسید سولفوریک خاتون‌آباد در مهر ماه با تولید 37 هزار و 565 تن اسید، با افزایش 6.7 درصدی روبه‌رو بوده که نسبت به ماه قبل رکورد جدیدی را ثبت کرده است. میزان کنسانتره مصرفی ذوب خاتون‌آباد در مهر ماه نیز با 0.7 درصد افزایش نسبت به ماه گذشته، به میزان 46 هزار و 353 تن رسید.

مدیر مجتمع مس شهربابک ضمن قدردانی از تلاش هم‌افزای پرسنل مجتمع در تحقق این رکوردها، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی دقیق صورت‌ گرفته، روند تولید مجتمع مس شهر بابک با تکیه بر توان داخلی و بهینه‌سازی مصرف انرژی با نگاه به کاهش هزینه‌های جاری، روند مطلوبی را طی می‌کند که البته پایدار کردن مسیر دسترسی به این رکوردها در برنامه‌ریزی‌های آتی اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران