مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی گفت: این شرکت به‌عنوان سازمانی پروژه‌محور ضمن تأمین بخش عظیمی از تولید مواد هیدروکربوری کشور، جهش خود را در عرصه تولید نفت و گاز به اندازه چهار فاز پارس جنوبی در سال‌های آینده فراتر برده است و با اجرای طرح‌های ضربتی زودهنگام نقش مهمی در تأمین امنیت انرژی کشور به‌عهده خواهد داشت.

به گزارش بورس امروز؛ به نقل از شرکت نفت مناطق مرکزی ایران‌، مهدی حیدری در نشستی با مدیران ارشد، مجریان طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید، متخصصان و کارشناسان مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت به مناسبت گرامیداشت روز بین‌المللی مدیریت پروژه گفت: این شرکت سهم قابل‌توجهی در تأمین سبد انرژی کشور را بر عهده دارد.

وی افزود: طرح‌های ضربتی این شرکت از فعالیت‌های جدید این شرکت است، که نقشی اثرگذار و سرآمد را در تأمین پایدار انرژی کشور را بر عهده دارد.

وی جایگاه مدیریت مهندسی و ساختمان را در ساختار شرکت‌های فعال در عرصه تولید نفت و گاز ارزشمند و بنیادین دانست و گفت: این مدیریت با نگاه پروژه‌محور در سرعت‌بخشی به طرح‌های توسعه‌ای و ضربتی نقش مهمی ایفا می‌کند.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی در ادامه بر همکاری مدیریت مهندسی و ساختمان، به‌ویژه مجریان پروژه در طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید با پیمانکاران و سازندگان داخلی کشور تأکید و تصریح کرد: با برگزاری نشست‌های کاری منظم، پیگیری‌های مستمر، حل مشکلات و موانع و درک متقابل، با سازندگان و پیمانکاران داخلی هم‌پیمان شوید تا پروژه‌ها و طرح‌های تولید نفت و گاز با شتاب بیشتری به‌ ثمر بنشیند.

وی در پایان نقش نیروی انسانی توانمند و خلاق را در شتاب‌بخشی به پروژه‌های تولیدی و توسعه‌ای ستودنی و گران‌بها تلقی کرد و یادآور شد: سرمایه انسانی پویا و فعال در مسیر دستیابی به اهداف تولید، نقش بی‌بدیلی در ظهور و بروز توانایی یک سازمان در عرصه‌های عظیم نفت و گاز دارد.

  • منبع خبر : شرکت نفت مناطق مرکزی