شرکت تپسی ،فعالیت در پنج شهر جدید را در جهت تحقق برنامه توسعه جفرافیایی و اهداف بودجه اعلامی آغاز کرد.

به گزارش بورس امروز، میلاد منشی پور  از آغاز فعالیت این شرکت در پنج شهر جدید در جهت تحقق برنامه توسعه جفرافیایی و اهداف بودجه اعلامی خبر داد و با توقف یک ساعته نماد، آماده بازگشایی شد.

وی افزود: این شرکت در جهت تحقق برنامه توسعه جفرافیایی، طبق تصویب هیات مدیره در مرحله دوم، فعالیت را در پنج شهر جدید بهشهر، نکا، زنجان، کاشان و سبزوار آغاز کرد.

وی ادامه داد: شروع فعالیت در شهرهای فوق در جهت اهداف بودجه بوده و تغییری در بودجه اعلام شده، ایجاد نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تپسی در مرحله اول برنامه توسعه‌ جغرافیایی در 11 شهر کرمانشاه، قزوین، اراک، گرگان، نیشابور، اردبیل، همدان، بجنورد، آمل، محمودآباد و نور را به حوزه خدمت‌رسانی‌ افزود.

مدیر عامل “تپسی” تصریح کرد: حضور این شرکت در پنج شهر جدید از مرحله عملیاتی گذشته، ثبت نام راننده‌ها و مسافرها انجام شده‌ و خدمات رسانی ها آغاز شده است. 

وی به دیگر برنامه های این شرکت اشاره کرد و گفت: این شرکت قصد دارد تا پایان سال 20 شهر را به گستره‌ خدمت‌رسانی اضافه کند که تا امروز، 18 شهر عملیاتی شده و اکنون تپسی در 34 شهر فعال است. تعداد شهرهایی که این تاکسی اینترنتی فعالیت دارد به بیش از دو برابر نسبت به سال گذشته رسیده است.

گفتنی است تپسی اولین استارت آپ ایرانی است که سهام را در بازار سرمایه عرضه کرد. عرضه سهام در دو مرحله صورت گرفت.  24 خرداد اولین مرحله عرضه اولیه سهام تپسی صورت گرفت و مرحله دوم 18 مهر ماه آغاز و در کمتر از 8 دقیقه، 260 میلیون سهم این شرکت به فروش رفت. این عرضه بصورت پذیره‌نویسی انجام شد و توانست یکی از سریع‌ترین پذیره‌نویسی‌های فرابورس لقب گیرد.