عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت:رشد صنعت منفی بود اما اکنون به اندک رشد مثبتی رسیده است، در حوزه معادن نیز قدم‌های بسیار خوبی برداشته شده و به نظر می‌رسد این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش بورس امروز؛ حسین حسین‌زاده به بررسی عملکرد وزیر صمت پرداخت و گفت: اگرچه وزیر صمت از ابتدای آغاز به کار مورد نقد نمایندگان مجلس قرار داشت اما طی یک سال و اندی که از وزارت وی می‌گذرد منشاء خدماتی نیز بوده است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد مثلا نمی‌توان وضعیت اسفناک فولاد و سیمان را در کشور فراموش کرد که خوشبختانه اکنون این دو صنعت شرایط بهتری دارند.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چالش‌های در حوزه خودرو وجود داشت اما اکنون سرو سامان نسبی پیدا کرده است، افزود: همچنین در زمینه واردات خودرو نقدهای جدی وجود داشت که خوشبختانه این واردات وارد فاز نهایی شده و امید به تحقق آن بسیار است.

وی با اشاره به اینکه تا قبل از وزارت آقای فاطمی امین رشد صنعت منفی بود اما اکنون به اندک رشد مثبتی رسیده است، ادامه داد: در حوزه معادن نیز قدم‌های بسیار خوبی برداشته شده است و به نظر می‌رسد این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی معتقد است مشکل اصلی در حوزه حکمرانی و بروکراسی اداری موجود مانند وضعیت نابسامان ارائه مجوزها است لذا به نظر نمی‌رسد تغییر وزیر تاثیر چندانی بر اصلاح اوضاع داشته باشد.

  • منبع خبر : خانه ملت