مدیر عامل گروه فنرسازی زر از افزایش تناژ تولید و فروش این شرکت در شش ماهه اول سال 1401 نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش بورس امروز؛ فرشید الوند اظهار داشت؛ شرکت فنرسازی زر در شش ماهه اول سال جاری، موفق به ثبت رکورد تولید و فروش به میزان 4670 تن معادل 272733 عدد فنر گردید که این آمار در زمان مشابه سال گذشته 3460 تن معادل 195836 عدد فنر بوده است.

وی ادامه داد: این میزان عملکرد نسبت به دوره مشابه سال قبل از نظر تناژی 35%  و از نظر تعدادی 39%  رشد داشته که امید است این روند در راستای تلاش و همدلی کارکنان زحمتکش گروه زر و با برنامه ریزی یکپارچه و تامین به موقع مواد اولیه تا پایان سال 1401 ادامه یابد.

فرشید الوند با اشاره به نامگذاری سال 1401 از سوی مقام معظم رهبری به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و همچنین سیاست کلی مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا مبنی بر افزایش تولید بهره ور عنوان کرد: این شرکت به رغم تمام محدودیت‌های جنگ تمام عیار اقتصادی تحمیل شده به اقتصاد و صنعت کشور، در سایه برنامه ریزی دقیق و همت نیروی انسانی پرتلاش، متعهد و متخصص شرکت در افزایش تولید و فروش به این مهم دست یابد.

الوند در خصوص افزایش تناژ فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل تصریح کرد: فروش انجام شده در همین مدت در سال جاری 4309 تن است که این آمار در زمان مشابه سال گذشته 3159 تن بوده که رشد 37 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

وی همچنین در خصوص اهداف این شرکت برای سال جاری و آینده افزود: راه اندازی خط جدید پارابولیک و عملیات حرارتی که موجب افزایش تولید و توسعه بازارهاي جدید داخلی و بین المللی می‌شود،‌ کنترل و کاهش هزینه هاي تولید به منظور کاهش بهاي تمام شده محصولات، توسعه استاندارد‌ها، تامین انتظارات قانونی ذینفعان اصلی شرکت، توسعه روابط اقتصادي با خودروسازان داخلی و صنعت ریلی کشور، تمرکز بر رشد و بهره‌وری نیروی انسانی در گروه فنرسازی زر را از جمله اهداف با اهمیت این شرکت در سال جاری دانست.

شایان ذکر است گروه فنرسازی زر یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا است که در سه سایت تهران، گلپایگان و زاهدان در زمینه تولید انواع فنرهای خودروهای سنگین ، تجاری،سبک و حوزه ریلی فعالیت دارد.