بزرگترین همایش ملی آموزش مدیران و مشاورین املاک توسط آکادمی آموزش املاک امید ابراهیمی در تاریخ دوم تیرماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های بین‌الملل برج میلاد تهران برگزار شد. در این همایش بیش از ۱۲۰۰ نفر از مدیران و مشاورین املاک از سراسر ایران گرد هم آمدند.

به گزارش بورس امروز، همایش ملی مدیران و مشاورین املاک راس ساعت ۱۶ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران پس از قرائت قرآن و سرود ملی با آموزش دکتر عرفان الله‌وردی در خصوص چانه‌زنی و مذاکره در املاک آغاز گردید. سپس محمودرضا قدیریان، مجری برنامه، از دکتر رسول کوهپایه‌زاده برای پرزنت محتوای آموزشی در خصوص قانون و نظام قضایی که مشاورین املاک در مورد آن باید بدانند و مطلع باشند دعوت نمودند. کوهپایه‌زاده جدا از اینکه نفر اول کنکور در زمان خود بوده است ایضا به دلیل وکالت چهره‌های ملی و اقتصادی مشهور می‌باشند. مجموع موضوعات آموزشی دکتر الله‌وردی و دکتر کوهپایه‌زاده تا حدود ساعت ۱۷:۵۰ دقیقه به طول انجامید.

در ادامه مجری از مهندس امید ابراهیمی، بنیانگذار و مدیر آکادمی آموزش املاک، دعوت نمود تا محتوای آموزشی خود را ارائه دهد. رهبری و مدیریت نوین در املاک و همچنین برندینگ از سرفصل‌های اساسی ایشان در ارائه محتوای آموزشی بود. ابراهیمی که خود سال‌هاست در صنعت املاک و مستغلات در حوزه‌های معماری، ساخت‌وساز، دفاتر و دپارتمان‌های املاک فعالیت می‌کند، سبک آموزش خود رو دوسویه و تعاملی انتخاب کرد که با استقبال مخاطبین همایش مواجه شد. پایان صحبت‌های ایشان، حدود ساعت ۱۸:۴۵ را نشان می‌داد. البته در حاشیه‌های صحبت‌های ایشان، دستاوردهای آکادمی آموزش املاک در ۵ سال فعالیت اخیر خود توسط ایشان، برشمرده شد.

 

 

برای پایان دادن به بخش اول آموزش و همینطور آزاد نمودن ذهن مخاطب، محمودرضا قدیریان سورپرایز برنامه را معرفی کرد؛ عباس رضازاده. یکی از طنازترین استندآپ کمدین‌های حال حاضر کشور. ایشان نیز با تبهری که در نمایش داشت نبض مخاطب را به طور کامل در دست گرفت، طوری که ۴۰ دقیقه خنده و انرژی به سالن تزریق کرد.

بیشتر بخوانید:  هیچ‌گونه هک و نشت اطلاعاتی در سامانه‌های قوه قضاییه صورت نگرفته است

 

پس از یک استراحت و پذیرایی کوتاه، نوبت به ارائه محتوای آموزشی دکتر محمد الماسی رسید. وکیلی که سال‌هاست در صنعت املاک و مستغلات مشغول به کار بوده و بخوبی با حساسیت و ظرافت‌های این صنعت آشناست. صحبت‌های گرم الماسی منجر به سوالات مخاطبین گردید که وقت به اندازه کافی اجازه مساعدت مخاطبین را نداد. سپس رضا رفیعی در خصوص دیجیتال مارکتینگ و متاورس به ایراد سخنرانی و آموزش پرداخت. واقعا نکات ارزنده ایشان در خصوص دیجیتال مارکتینگ در املاک بسیار کاربردی و اجرایی بود. در حالیکه زمان به سرعت می‌گذشت نوبت به سخنرانی الهام شیخان رسید. ایشان سال‌هاست که بر روی رفتارشناسی و شخصیت شناسی در املاک کار می‌کنند و به شدت اعتقاد دارند که هنوز مشاورین املاک بدون در نظرگرفتن شخصیت و نوع رفتار مخاطب، با آنها ارتباط برقرار می‌کنند. وی معتقد است که دیگر یک نسخه رفتاری برای مواجهه شدن با افراد مختلف جوابگو نیست.

 

یقینا می‌توان گفت از سرشناس‌ترین چهر‌ه‌های صنعت ساخت‌وساز خصوصی کشور، صمد سلیمان‌زاده سازنده برج پارس جردن می‌باشد. چهره بسیار فعال در صنعت ساختمان و بسیار علاقه‌مند به انتقال تجربه. با تشویق بسیارِ حضار از صحبت‌های کاربردی سلیمان‌زاده، همایش در حدود ساعت ۲۱:۳۰ به اتمام رسید و از مخاطبین درخواست شد برای صرف شام به رستوران گردان برج میلاد تهران و همچنین سالن خیام مرکز همایش‌های برج میلاد مراجعه کنند.

 

به گفته مخاطبین همایش ملی آموزش مدیران و مشاورین املاک با حضور برج‌سازان، معماران، روسای اتحادیه سراسر کشور، مدیران و مشاورین املاک از سراسر کشور، ، نقطه عطفی در صنعت املاک و مستغلات بوده که با وجود سختی‌ها و چالش‌های بسیار، در شامگاه دوم تیرماه به اتمام رسید.

بیشتر بخوانید:  تحقق رضایتمندی مشتریان با سیستم های فناوری اطلاعات‌ محور،امکان پذیر است